bugün

erkeklere verilebilecek tavsiyeler.

- kızların götünü kaldırmayın.
sevdiğiniz kızın top sakalı olsun. orospu olmasından iyidir.
o kızdan sana hayır gelmez.
adam olun lan.
delikanlılıktan taviz vermeyin. *
her açık giyinen kadına bakmayın. kıro görüntüsü oluyor.
duygularınızı saklamaya çalışmaktan vazgeçin. itici oluyorsunuz.
kendinizi yatakların efendisi ilan etmeyin. ''şüphesiz ki değlsiniz.'' bir dost.
kız yumuşayınca hemen yavşamayın. *
size bir kız için; "sence güzel mi" diye sorduğumuzda sakın olumlu cevap vermeyin.

Olumsuz cevap da vermeyin. Hemen yere yatın ve ölü taklidi yapın.
yaptığınız bir yanlışı kadınlar yakaladığında ona herşeyi anlatın. alttan alıp çok zeki, akıllı ve iyi bir gözlemci olduklarını felan söyleyin. not: yapmadığım bir aldatma hikayesi yüzünden sevgilim beni yargıladı ve suçlu buldu. ama (bkz: şerefsizim ki) ben onu aldatmamıştım. açıklama yapmaktan erindiğim için birkaç gün onun yüce niteliklerinden bahsederek onu tekrar sevişmeye ikna ettim. sonrasında sevişme başlamadan sepetledim. siz erkeklere tavsiyeler vermekten vazgeçin. kendinizi değiştirin. ben sırf sizin yüzünüzden tonlarca sevgili, nişanlı değiştirmek zorunda kaldım...
spermlerini kontrol etmeyi öğren. parana kıy condom kullan.*
gizemli görünücem, cool olucam diye yırtınmayın çok komik oluyorsunuz. olduğunuz gibi görünün, doğallık en iyisi.
bizim isimsiz ataların dediği gibi " YA olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol ". kardeş kimse için kendini şekilden çıkarıp maymun olmaya deymiyor. sakalın uzun seviyorsan bırakacan, ter kokun seni rahatsız etmiyorsa parfüme para yatırmayacan, ışporta yakışıyorsa maaşı markalı elbiselere yatırmıyacan.
seni beyenen seven, sen olduğun için sevmeli, gerisi fasa fiso.
kadınlar tüylerden hoşlanmaz
sigara kokusundan hiç hoşlanmaz
her hesabı üstlenmenize gerek yok
canım cicim hayatım tatlım şekerim bunları geç kızlar bile birbirine söylemiyor artık
centilmen olma kibar ol
televizyon, sinema izlerken sarmalama bi dur
eller, dişler ve saçlar tüm karakteriniz bu üçünden çözülebilir bunlara dikkat.
espri yapın, yapabilin. güldürün, güldürebilin.
sıralamak gerekirse; en yakın arkadaşınıza emanet etmeyin, bütün erkek kuzenlerini bilin, ayşelere ders çalışmaya göndermeyin, hemen şımartmayın ve en önemlisi de görükle de(uludağ üni. deki öğrencilerin kaldığı öğrenci köyü) evde kalmasına izin vermeyin...
-Sizde sans olsa ananiz kiz dogururdu.

KAHVE DE halil abi okey de dort tasigin gobegini cekip cift okeyi vurdugu anki sozleri. (2007)
kimseyi hamile bırakmayın sakın,
kürtajı da yasaklayacaklar.
Parfüm kullanan erkek her zaman bir adım öndedir.
Kaba konuşmayan erkek daha da öndedir.
Komik,''mantıklı'' espri yapan erkek daha da öndedir.
Apaçi gibi, yırtık converse, sonuna kadar düşük pantolon, ve üstüne de mor gömlek giymediği sürece daha da bir öndedir.
Saçlar, eller, ve ayakkabılar da önemli tabii. illa marka olsun diyen yok size ayrıca, orta giyinin düzgün giyinin, çakma giymeyin gözünüzü seveyim.
Bir de bağır çağır küfür etmeyin, eh yeter.
hepiniz gay olun. memlekette kız kalmadı aq.
azcık kendiniz olun. bir kadından azcık yüz bulduğunuzda götünüz kalkmasın yoksa yanınızdaki kadın o kalkan götü indirdiğinde s.k gibi kalınca ortalıkta, kendiniz toplamanız zaman alıyor.
edit: imla.
Cılız olmayın. Erkek dediğin kalıplı olur. özellikle boyu ortalamanın altında olan erkekler kas yapın bir yerden toparlamak lazım değil mi? v yaka giymeyin top gibi oluyorsunuz. allah aşkına dar pantolon giymeyin (bkz: allahın adını verdim bak)
Her gödüğünüz açık kızın arkasından 'kesin veriyodur demeyin be kardeşlerim.
sivri burun ayakkabı nedir olum giymeyin onları. hitap ettiğin kitleyi çok daraltıyor o. zaten çene de, tip de yok nasıl bağlayacaksın kızı.