bugün

cogu kizin bir tarafina bile takmadigi tavsiyelerdir.
bir de oturup,bunları okumayın,ne olabilir ki buradaki tavsiyeler,altı üstü bir kaç kız düşürmeye çalışan erkeğin,kafalarına göre saçmaladıkları tavsiye adı altında,kendilerini rahatlatma çabaları,biz buradakilerin hepsini yapıp uygulasak,sizlere bakmayacağımızı biliyor olmanız gerekir.
hepsi için geçerli deği tabii fakat, kendinizi ağır bok sanmayın.
elif şafak' ın aşk romanını okumayın artık yeter. kritiğini de yapmayın. gına geldi.
bütün erkekleri bir tutmayın... ilk önce gözlemleyin, sonra karar verin... peşin hükümlü olmayın...
sence de yetmez mi artık?sana diyorum hey,sağa sola bakan,tam karşımdasın işte.

sıktı,boku çıktı,fırat olup götümüze aktı.üç oldu,beş oldu hala vazgeçmedin hesabı erkek öder patavatsızlığından.ben hesabı ödemek için kasaya yöneldiğimde,çantanı alıp kapıya gidişin yok mu deli oluyorum.bi kere teklif et bi kere.hepiniz aynısınız işte aynı,sarışın,kumral,esmer,zenci.

bak bugün 14 Şubatmış abana koyim,hadi elini taşın altına koy artık,bu kez hesabı sen öde.hadiii.nolur lan söz bi daha hep ben ödiycem.
kişiliğinizden ödün vermeyin, doğal olun.
efendi olun,adam olun lan! (alıntıdır)
susun iki dakka kadın olun kadın. zırt pırt kapris yapmayın. trip atmayın. of yeter bunalıyoruz amk.
böyle tavsiye veren erkeklere inanmayın,sonradan gidip yine ağızlarına sıçanla birlikte oluyorlar.
çükübik olmayın.
erkeğinizin göz yakmayan şampuanı, yeri gelirse de elleri kurutmayan sıvı sabunu olmanız gerektiğini unutmayın
azcık spor yapın.
çok makyaj yapmayın,
boyunuzla kilonuz arasında en az 15 kilo olsun,
kaşlarınızı az alın,
saçlarınızı boyatmayın,
tüy demekten vazgeçin, onlar kıl (bkz: tüy)
basit olun.**
kaş aralarını ve bıyıklarınızı uzatmadan alın.
kırmızı ruj ve oje sürün topuklu ayakkabı giyin.*
yaşa taşa başa..
erkeklerin kendilerini anlamaları için karşı cinse verdiği tavsiyelerdir.
bu tavsiyeleri veren herkesin erkek olduğuna inanmayın.
nazlı olun ama çok fazlada olmayın .
tadında bırakın , nazın bokunu çıkarmayın .
lütfen çocuk takliti yaparak şirinlik yapmaya çalışmayın dır.
galiba yerine galba,

hele hele ben yerine baan hiç ama hiç demeyin.
eşofmanlarınızı evinizde giyinin, saçma sapan götünüzden düşen düşük belli (!) eşofmanlarınızla dolaşmayın len.
erkeklerin düz mantık ile işlediğini unutmayın, aklınızı kullandığınız sürece her istediğinizi yaptırabilirsiniz mümkünse kazma olanlarına aşık olmamaya çalışın. çünkü kazmalık kalıcıdır, toyluk geçicidir. en önemlisi kendi değerinizin farkında olun, olduğunuz gibi görünün göründüğünüz gibi olun, zaman kazanırsınız. hayat çok güzel, akıllı ve duyarlı olmayan insanlarla geçirilemeyecek kadar değerli.*
benimle iyi geçinin. bilhassa güzel ve eğlenceli olanlarınız. gayrısında gözüm yok. gayrısına da sözüm yok.