bugün

ne denk gelirse.
nefes alip almamasina gore.

sahsen ben degilim ama boyle olanlar var.

bana gore sevisecegim kadina karsi duygu beslemem, ona karsi birseyler hissetmem lazim. isterse angelina jolie olsun kendisine karsi birsey hissetmezsem yuzune bile bakmam.
nabzını kontrol eder. nabız varsa atlar.
Aşık olmuşsa kalbiyle seçmiştir. Yoksa kendisi değil siki seçer.
konuşması,
ellerinin bakımı,
duruşu,
bakış açısı,
yetenekli olması,
cana yakınlığı,
giyimine dikkat etmesi,
makyajı abartmaması,
espirili olması,
kıskanç olmaması,
sonradan görmeler gibi abartmaması,
dürüst olması vs vs vs.
tabi güzel olması...

Son bir tane vardı uzaylılar aldı onuda.
Kokusu etkiler beni en çok.
-dudakları
-gözleri
-konuşması
türk erkekleri mi? seçmek derken?
midelerinin kaldırma kuvvetine göre. benim bazı kadınları yemin ediyorum midem kaldırmıyor. hani onlarla sevişeceğime gider çalıya çırpıya sürerim daha iyi. yok lan o başka bişeydi ama öyle işte.
Çiftleşme dansıma yanıt aldığım ilk dişiyle ...
Kırmızı karanfil takılı ceketle.
Seçebilme gibi bir seçenekmi var çok şaşırdım valla.
çok zor değil arkadaşlar, böyle kriterlere hiç gerek yok. karşınıza çıkan kadınla düzgün iletişim kurduysanız ve kadının sizle birşeyler yaşamaya niyeti varsa seçime gerek kalmaz. o kadın gelir bulur sizi.
sevip sevmediklerine bakarak seçerler. en azından bir kısmı. erkeğin o...spusu olmak istemiyorlardır. onlar daha fena kadınlardan çünkü hiç dikiş tutmuyorlar bir süre sonra yalama oluyorlar..
Kriterlerim Nefes Alsın Birde insan Olsun yeter.
(bkz: Gelin ata Binmis Ya Nasip Demiş)
oku havaya atar. düştüğü yerdeki kadınla sevişir.
ne çıkarsa gardaş ne demiş ergenler NEFES ALSIN yeter *
Önce sidikle sevişeceği partnerini işaretler sonra koklayarak niyetini belli edr. Sonrası malum. Seks.
kadin istemeden böyle bir sey olmayacagi icin erkekler secemez onu. kadinin niyeti varsa olur. siz istediginiz kadar nitelik belirleyin nafile. bir kadin sevismek istiyorsa sevisir. tabi ki genele vuruyorum, istisnalar haricinde.

bir tane orta güzellikte kadin yanlislikla eline degse ereksiyon olacak adam 65 tane kriter yazmis buraya. aynen aynen cok secicisiniz tebrikler.
Şöyle söyleyeyim' ilk olar@/@€#_usgs €×_#7$73^. Seçmez mk Seçmez. Önüne geleni &#&÷£×7=7$€jsueeu.
ben henüz seçecek duruma gelemedim. ileride gelirsem söz size söyleyeceğim.
Cazibesi varsa önkoşulu tamamlamış demektir. Sonrası mülâkata bakar.

Frekans her şeydir.
Açık sözlü biriyse eğer her türlü hacı.
temiz bir diksiyon beni fena halde etkiliyor.

tabi sevişeceğim anlamına da gelmiyor!
seçen kadındır, erkek sadece öyle sanır ve gizli komuta uyar.
Severek.