bugün

Kıyamet.
Futbol basketbol yemek ve bilgisayar oyunu.
(bkz: bira)
erkeklerin genelde seks düşünmesinin sebebi çok sık aralıklarla dişi dölleyebilmesidir. erkekler için sperm önemsizdir, ne kadar harcasa da sağlıklı bir erkek bir saatte milyonlarca yeni sperm üretebilir. ama dişilerde bu üç haftada bir yumurta demektir. erkeklere göre aşırı az ve çok seyrek. ayrıca hamilelikte yaklaşık bir yıl boyunca yumurta üretilmez, dört yıl içinde de yeni bir hamilelik zararlıdır. erkeklerde böyle bir zorunluluk yoktur. bu süre zarfında erkekler binlerce dişiyi dölleyebilir. dişiler, hamilelikten çocuk büyüyene kadar korunmaya ve çocuklarının korunmasına ihtiyaç duyarlar.
yemek. .
(bkz: Meme)
sen istiyor duuj verecek yuuj dolar.
(bkz: doktora tezi)
Futbol.
am
göt
meme.*
zengin değilse maddi yeterlilik.

sadece seks düşünüyor olsaydı türk erkeklerinin erken boşalma ve iktidarsızlık sorunu ortadan kalkmış olur, takır takır iş görürdü zaten.

hatunlar vampir olunca para kazanma güdüsü seksi bile bastırıyor.

hatunlar maddi açıdan tatmin olmaya daha fazla önem verdikleri için garibim oraya kastırıp duruyor, ne için? sırf bir kadınla sevişebilmek için.

o kadar uğraş didin 1 dakikalık iş gör.

yazık amına koyim, valla yazık!
Kadin düşünür kadin, gelecek sene kimin şampiyon olacagini düşünür.
"zengin parayla, fakir karıyla oynar" önermesinin beslendiği sosyolojik,biyoloji belkide patolojik durum.
sevdiği ile güzel bir hayat düşünür. Erkekler genelde bir kız hakkında seks düşünüyorsa evlenme hayalleri %5'tir yani. Açık olalım şimdi. Seven adam seksi aklına getirmez. Sevdiği ile mutlu yuvayı hayal eder önce.
Sanane yarraam.
hiç bir şey. kafa bomboş olunca böyle oluyor işte.
tutkuyla yarrrrıştayım, tutkuyla yarrrrrıştayım, gaz frene çok yakın.

https://www.youtube.com/watch?v=Ep_T5l80eRw

---

din.

seks gazdır din fren benim için. seks, para ve daha fazla para, şöhret ve daha fazla şöhret, yalan ve daha fazla yalan gibi hallere ittirip dururken, din felsefesi hakikaten bunların biraz boktan şeyler olduğunu, pek fazla kendimi kaptırmamam gerektiğini hatırlatır, fren gibi. had diye bir kavram olmalı. hudut şart. insan arsızdır azizim. tanrı varsa da icat edildiyse de, benim gibiler için gayet gerekli. ateistlerin "iyilik içimizde, ahlak içimizde, vicdan içimizde" edebiyatı kadar sikimsonik bir edebiyat olamaz. hangimizin içinde ulan, hangisi doğru, ayrıca o vicdan dediğini kime göre neye göre iyi bir şey ilan ediyorsun. şimdi ben satanist falan olsam, vicdanı tamamen kenara bıraksam yine mutlu bir hayat yaşarım, ateist neye dayanarak benim yanlış yaptığımı iddia ediyor, mal mı ne... yüksek irade şart, ergen beyinli ateistin kuralları değil.
Birçok şey düşünürler, yemek, futbol, arabalar, kadınlar, para, iş, ev, hayat kısaca herşeyi.
mesela ben şu anda sene sonunda biriktireceğim sermayeyle ne iş kursam diye düşünüyorum.
ulan kira ne zaman geliyodu
haydııı elektrik gelmiş
kocacım doğalgaz geldi.
Geleceğini.
emekli maaşını, albay niyazi'nin neden bizim evin önüne aracını park ettiğini, çöpçülerin sürekli geç mahaleye uğramasını... varislerimi, market indirim kuponlarını, çamaşırları, sırt ağrılarını....

daha yaşlanmadık ulan!!....
Sevdiğini.
Şeyini. Afedersin.
cinsellik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar