bugün

bu durumda gay olanlar kompleks bir zekaya mı sahip sorusunu akla getirir.
bir yerden fazla veren allah, bir yerden alıyorsa demek ki.
(bkz: düz adam sami)
düz mantık olmalarındandır.
en azından var.
al gofreti ver parayı. basittir efendim.
(bkz: sikerler)
ereksiyon olana kadardır, kan basıncı malum bölgede arttığı zaman zeka meka kalmaz, sadece cinsellik düşünebilir, beyin mavi ekran verir.
seks seks seks.
basit zeka pratik zekadır. basit zekanın yerme amaçlı kullanılması bence hattadır.
basitten kasit isi uzatmayan aninda sonuclandiran zekanin basitligidir. aninda cozum.
Aslında olması gereken ve hayatı kolaylaştıracak olandır. Makası opera eşliğinde tenor kullanmadan 5 hard rock sanatçısına kafa sesi kullandırtarak istemek yerine, makası verir misin demektir.
kadınlar ayrıntılarda boğulurken, erkeğin olaya daha basit ve kapsamlı bakmasının bu sayede ileri görüşlü olasının sebebidir.
sözlüğü kirleten cinsiyetçi başlıklardan sadece biri.

şu kadınlarla erkekler bi öpüşüp barışsa nasıl olacak? rus kızları, erkeklerin basit zekası falan her şey gitse? yeter artık ya.

biri türk kızları tarafından pek tutulmadığı için kalkar "türk kızları çok rerörö, onlar gitsin rus kızları gelsin." der. kız da sinirlenir "erkekler aptal zaten" der. erkek yine tutulmadığı için türk kızlarına bok atar. kız da yine sinirlenip erkek zekasıyla ilgili ileri geri konuşur. kısır döngü. iki taraf da birbirini kabullense sorun olmayacak!

yapmayın bunu ya. ciddiyim. bari sözlükte yapmayın.
zekanın da çeşitleri var efendim. erkeklerin duygusal zekaları kadınlardan daha basit olabilir ama yıllardır iş hayatında olan biri olarak analitik ve pratik zekada erkeklerin kadınlardan daha üstün olduklarını çok net görüyorum. tabi ki istisnalar vardır, zehir gibi ablalarımız da var mutlaka ama genele vuruldugunda bariz bir şekilde böyle oldugunu gözlemliyorum.
albert einsteinin erkek olmasıyla yanlış olan tespittir.
bizim erkeklerin zekası basit ve anlaşılırdır, ama askerde biraz zor işler çünkü askerde zeka ve mantık aramıcaksın.
pozitif ayrımcılığa karşıyız da ünlü bilim adamlarının, sanatçıların, yazarların bir çoğu erkek yani. vardır elbet bir sebebi.
(bkz: yok oğlum öyle bir şey kandırmışlar seni)

ne basitliği yahu basit olsa dünyayı erkekler yönetmezdi, diyerek çürüteceğim önerme.
3g=
göt,
göbek
göğüs gibi.
beyindeki kıvrım sayısına daha az sahip olan erkektir .
en azından bir zekaya sahip denilesi.
(bkz: basit avi)
sensin gerizekalı. *
net olmasından ileri gelir.

zekanın azlığıyla alakası yoktur, hinlik düşünmez.

bir kadına "şunu yap" dersin. "neden?" der en başta, sonra "bunu neden bana söyledi acaba?", "yapmazsam ne olur?", "bunu x'e söylemiş miydi?" vs. vs. bir sürü şey düşünür.

bir erkeğe "şunu yap" dersin, kalkar yapar.
net.