bugün

o kadar güzelsin ki çok çirkin kaldım yanında.

vücudun çok güzel. - sanarsın ki estetik sanatçısı.
--spoiler--
1- bir şeyim yok, ben iyiyim.
2- bu son kadeh.
3- göbeğin hiç de o kadar büyük değil.
4- hiç fikrim yok.
5- pilim bitti.
6- üzgünüm aradığını duymamışım.
7- bu kadar içmeyecektim.
8- kendi yolumda gidiyorum
9- o kadar da pahalı değil.
10- trafikte sıkıştım.
--spoiler--

o değilde hiç birinin benim yalanlarımla alakası yok lan çok tuhaf, hayır yalan söyleyen biri elbette değilim ama, başım sıkışsa mümkün değil bunları demem, hay tespitinizi bilmem ne yapayım yuh yazıklar olsun bırak müdahale etme ya. yuh.
teklifimi reddeden ilk kız sensin.
-Aşkım nerdesin
-Toplantıdayım aşkım
-Tamam görüşürüz
-Osman abi çi köfteleri hazırla osman abiiii
tam da ben seni arayacaktım.

en azından benimki bu .
Son anda bir toplantı daha çıktı, geç geleceğim (arkadaşıyla maça gidecek, biliyor izin alamayacağını)
-hayır aşkım başka kızları gözüm bile görmüyor.
tuneldeyim ses gelmiyor.
Konu ne olursa olsun söz veriyorum diyorsa bilin ki yalandır, arkanızı dönün aynı boku yiyecek.

En büyüğünü unutmuşum: seni hiç birakmicam, ayrılamam ölürüm biterim lafları liste başını çeker.
-gelıyor musun?
+bekle gelıcem (gelmedı).
is gorusmesindeyim.
galiba ilk kez birine aşık oluyorum. bağlanıyorum yavaş yavaş... (versene kızım çok uğraştırma).
hayır abi her şeyi geçtim, bilgisayarda oyun oynarken yeni uyandım yatıyorum denir mi? bu nedir? sebebiyeti nedir?
ben sadece sana karşı böyleyim.
sen öncekilerden farklısın, en babasıdır.
bende seni arıcaktım aşkım.
Kralı "ne alakası var ya" dır.
Bize gelsene çay içeriz . Biz seninle evlenicez .Odamda çocukluk resimlerime bakmak istermisin? (bkz: Hepside bu yalanlardan birini söylemiştir)
bi kizla yakalandiklarinda kiz arkadasina söylediği ilk cumle sadece süt iciyorduk en buyuk yalanidir erkeklerin .
tam da sana mesaj atacaktım aşkım kalp kalbe karşıymış eheheh (dingil) , şarjım bitti yazamadım (yav he he) , işim bitince yazarım ( he he yazarsın) , uyuyordum görmemişim mesajını ( yersen) .
seni düşünüyorum.
6 posta attım daha beton gibi çarp parçala hakkımı ver diye inliyordu.
Ben asla yalan söylemem yalanıdır.
hayatımda en sevdiğim kişisin sen sen her zaman kalbimin en zirvesinde olacaksın yalanı çok popülerdir bende onu kullandığım vakti iyi hatırlıyorum.
bu dünya yalanmış, ben yalanmamışını istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar