bugün

sivrisinektende koruması durumunda özellikle yazlıklarda ve tatil köylerinde bolcana penguen göreceğimizin habercisidir. erkek sinek tehlikelidir tabi kadınlarımız örtünsün lütfen. ***
bal gibi bir savunmadır bu. adamlar kendilerine hakim olamıyorsa kadınların suçu nedir anlamış değilim.

uçkurdan başka bir şey düşünmeyen erkeklere uçkuru kapatmak çözüm müdür?

türbanlının bekaret anahtarı mı var yahu? çelikten mi bunlarınki de türban takılınca açılmıyor!
önce yalamak gerekir ama ,yalanmayan lolipopa sinek yapişmaz çünkü!
"eğer öyleyse sadece türban takıp çıplak dolaşırım" gibi bir düşüncenin kafalarda oluşması mümkündür.
habere değil altındaki yorumlara bak sen.

- yorum: ben türban takmiyorum.etrafimda da sinegi birakin ,ari bile ucmuyor.size soruyom, kesilmis karpuzmu, kesilmemis karpuzmu.hangisini alip yemek istersiniz....

mevzuya nasıl tatlı nasıl anlamlı biçimde iliklerine kadar şekilci yaklaşmış. metafor görmüş laik kadın metafora metaforla karşılık vermiş. pek de datlı olmuş. bana kesik karpuz ver de babasıyla uğraşmayalım . öhmm neyse..

- yorum : Ekonomik Özgürlüğünü Kazanamayan Kadın kendini Savunmasız hisseder.O yüzden Kadın Laiklik ilkesine sımsıkı sarılmalı.

bu yazarımız da sosyal ve iktisadi içerikli mesaj vermiş. hayır tamamen paradoks. ekonomik özgürlükten bahsedip kadına laiklik tavsiye etmek de nesi. türbanlı olup para kazanan yok mu dünyada ?

(bkz: öyle habere böyle yorum)