bugün

3. dünya ülkelerinde görülebilecek pozitif ayrımcılık örneği.

(bkz: oğlum herkesi siksin karısı bakire olsun)

kadınların özgür olmadığı ülkelerde görülebilecek durum.
bizim ülkemizde ki anlayış böyle işte.

biz erkekler her boku yaparız erkek adamdır yapacak tabi olur karşılığı.

kadın her boku yaparsa adını feriha değil orospu koyarlar.

herkes kendi hayatını yaşar, kime ne kim kiminle yatmış, sevişmiş? kimi ilgilendirir?

ayıp böyle yaftalar yapıştırmak.

eğer kadın sevişiyor diye orospu oluyorsa, erkekte seviştiği için orospudur.

biz her boku yiyelim, kadın bi bok yerse orospu olsun.

valla enteresan bir zihniyet.
bir baba düşünün,
oğlu var sevgilisi konusunda sırtı pohpohlansın.
kızı var sevgilisi olursa bacakları kırılsın.
işte bu babanın sahip olduğu zihniyettir.
Bir üstteki entryde 5 tane alana kimse saygı duymaz denmiş de ben şahsen 5ini alabiliyorsa saygı duyarım. Tüm dünya saygı duyar kanımca.
T: öyle bir dünya yoktur. Yanlış önerme.
Eve geç kalan kadına orospu, erkeğe çapkın denilen, erkeğe mesaj atan kadına motor, kadına mesaj atan erkeğe aşık denilen, bakımlı olan kadına aranıyor, bakımlı olan yakıyorsun denilen, yanlız yaşayan kadına yoldan çıkmış, yanlız yaşayan erkeğe adam olmuş denilen bir toplumun tecavüzcüsü de çok olur pezevengi de.
şöyle de örnekleri olan tuhaf durum;

kadın yapınca çöpçatan, erkek yapınca pezevenk.
kadın çalışmayınca ev hanımı, erkek çalışmayınca tembel piç.
kadın korkunca narin ceylan, erkek korkunca koduğumun tırsağı.
kadın eşcinsel olunca tercih, erkek eşcinsel olunca ibineee.

evet gerçekten bir tuhaflık var.
burda atıp tutanların, eski kafalılar diyenlerin bile bakire bayanla evlenmek istediği erkek profili.
erkek yüz kere yapınca bi şey yok biz bi kere yapıyoruz auuuvvvv diye serzenişte bulunmamıza sebep olan durumdur.
alışılagelmiş çifte standarttır. e ne de olsa burası türkiye.
bence çözümü erkekle erkek sevişmesi olacak durumdur. böylece kızlarımız bakire erkeklerimiz milli olur herkes mutlu olur.
not:gay değilim.
Bunu tartışmak çok anlamsız. Neden derseniz, bu şekilde düşünen de bir kitle var düşünmeyen de. iki taraf da azımsanmayacak kadar büyük.
Tek yapmanız gereken, siz nasıl düşünüyorsanız bunun arkasında durmanız ve etrafınızdaki insanları ona göre seçmeniz. Zaten bi yerden sonra hep o tip kişiler oluyor çevrenizde, diğer andavallardan arınıyorsunuz.
Son 6-7 senedir oturup iki muhabbet ettiğim zaman geçirdiğim hiç kimse için seks bi tabu değildi. Samimi olduklarım için zaten değildi. O yüzden milletin ne düşündüğünü bırakın ve sadece size uygun olmayanlarla muhattap olmayın.inanın bana çok mutlu olursunuz.
yanlis dusunce tabii biraz fazla sert ama yine de kadin ve erkegin dusunceleri, hisleri, anatomisi farklidir. kadin erkek kadar ruhsuz degildir. kadin daha ozeldir ve en onemli, onu ozel yapan sey ise anneliktir. herkesle her seyi yapmasini kadinin ben de uygun bulmuyorum ama bu da "beyim ne derse o" mantigindan degil kesinlikle. kadinin onuru, kutsalligindan.
ikisi aynı anda yapınca: çocuk.
erkek sevişince milli, kadın sevişince milli orospu olur.
kişiden kişiye değişen durumdur.

ben sevişince ;

-Kız kör müydü topal mıydı lan? ehehehhe.

ibneler sizi.