bugün

gerek olmayan kızdır. zaten istesek çok erkek götürürüz.
(bkz: kız olsaydım sürtük olurdum diyen ameleler)
"kız olarak da götürebilirsin" cevabını hak eder.
istisnasız her kızdır. daha zaten erkek olsaydım pısırığın teki olurdum diyeni duymadım. hepsi bir çapkın, hepsi bir kazanova. erkek olduklarında da kızların erkeklerin şu anda asıldığı gibi asılacaklarını sanıyor denyo. kızlar erkek olsaydı abazanın önde gideni olurdu. bu kadar da net söylüyorum. kız bir gülümseyince kızların ağızlarının içine düşeceklerini sanıyorlar. sinirlendim şimdi yine ya.
kazın ayağı hep öyle gider. dedimmm.
Çok erkeğin götürdüğü kadındır. insan ne ise başkaları içinde aynı şeyleri düşünür.
herhangi bir beklentisi olmayacağından emin olunan kızlardan da kimi zaman işitilen sözdür.
ne demek istedikleri veya bir şey demek isteyip istemedikleri tarafımdan hiç anlaşılamış, konu geçiştirilmiştir.
vermeyen kız profili
Çirkin kızdır, kimse onu alıp bir yerlere götürmediğinden erkeklere gönderme yapan cinstendir, lan olm az delikanlı olun mis gibi kızlar var örneğindeki gibi, erkeksi tavırlar sergiler, bilinçaltı kirlidir. Evde kendine kalemle sakal bıyık yapanları bile vardır, kaşar olmak ister lakin, kaşarla mutlu olan tek hayvanın fare olduğunu bilmez, iticidir. hor görülür, bitmiştir. teşekkürdür.
kendi cinsine ikinci sınıf olmayı hak gören kızdır. hayır dişiyken yapamıyormuş bunları, sebebi de kadınları kendisinin bile aşağı görmesi. bravo alkışlıyorum.
kız olsam orospu olurdum diyen erkeğin dişisidir.
"kızlarla ilgili kesinlikle bilmediğimiz bi'şey var" ı ciddi ciddi düşündüren kızdır bu.
tavşan olsaydım 24 saat sikişirdim bol bol çocuk yapıp sokağa atardım diyen bir abaza erkekten farkı yoktur.
lafta ben de her gün başka bir hatunla beraberim diye cevap verebileceğim kızdır.
kendini sikebileceğini sanır. yanlış.
kadin olsaydim neler yapmazdim diyen erkekler icin;

görsel
'bakirelik problem olmasa önüme gelene verirdim' demiştir aslında.
kız olsam sana verirdim diyen erkeğin kardeşidir.

bunu diyen ibne olduğu gibi, erkek olsam çok kız kaldırırdım diyen de lezbiyendir.

ha yok gidip kızlarla sevişmez belki ama gizli ibnelik olduğu gibi gizli lezbiyenlik de vardır.
şimdi erkeklerin seni götürdüğü yere mi? diye sorulası kız.