bugün

çünkü; bal gibi yemek yapabildiğimiz halde yaptırmak işimize gelir.

çünkü; erkek adamın erkek oğlu olur; o olmadı erkek damadı olur. yani eninde sonuna hep bizden olur.

çünkü; sevişmek için kulağımıza tatlı sözler söylenmesini beklemez, her zamanki performansımızı gösteririz.
çünkü; diğer erkeklerin kalçalarına bakıp gereksiz kıskançlık yapmayız; illa kıskanacaksak başarılarını kıskanırız.
iyidir. çünkü boş hayalleri yoktur.

misal erkekler benim esirim der bazı kadınlar, hayale bak. o esir bir hareketiyle o kadını devirir gider. *
çünkü; hamile kalmazsınız.
çünkü; kıllarınızı aldırmazsınız.
her halta erecte olmayi basarabilen birseyin ne tur daha iyi olabilir ki? kizlar en azindan ayda 1 hafta cekiyo onlar ise hergun.
her yere yarım boy farkla önde girersin.
çünkü erkek kadın kadar kararsız değildir. daha çok hedef odaklıdır. çevresinden dolaşa dolaşa yönelmez hedefine. bu liste uzar gider agalar.
Dünyaya bir kez daha gelebilme şansım olsaydı, yine kadın olarak gelmek isterdim.

Erkekler sanki biraz daha basitler hm? Biraz daha düz... Biraz daha inceliksiz.

Ha gereksizler de demiyorum, iyi ki varlar.
Özellikle Türkiye de yaşıyorsanız kesinlikle katılırdınız dışarda mememi yalayıp sikmek için can atanlar var.
(bkz: tabi olm manyak mısın)
Gereksiz ve gerici bir kafanın beyanatıdır. Bu kafa erkek çocuğu olunca sevinen; kız çocuğu olunca yas tutan kafayla aynı kafadır. Bu kafa aynı şeyi yapınca oğlunun sırtını sıvazlayıp kızını evlatlıktan reddeden kafayla da aynı kafadır.
Not: erkeğim.
Sıkışıp da tuvalet bulamadığın da dön arkanı işe. Oh mis.
Çünkü gece vakti bile dışarı çıkabilirler. Erkek güçtür çok şanslınız öptüm.

ben Hep tedirginim hoff ya.
Türkiyede yaşıyorsanız kadınların %90inindan duyacağınız cümledir.
görsel