Aksine erkek jinelologlar bayanlara daha kibar davranırlar. Dişi dişiye acımıyor kardeş.
cinsellikten soğumuş olan meslek erbabıdır..

cinsellikten soğumamış iri göğüslü qıslarr eqle..
Bu dalı seçerken ve mesleklerini yaparken şöyle bir yüz ifadesi takındıklarını düşündüğüm doktorlardır

görsel

Hadi onlar ekmeğine bakıyor da onlara muayene olan kadınlar neyin peşinde. Ülkemizde Kadın ürolog var mı bilmiyorum ama ona muayene olduğumu hayal bile edemiyorum.*
bilinçaltında abazalık vardır binlerce bölüm varken jinekolojiyi seçen adamı anca freud ve kuramları açıklar.
Kadın doktorlardan çok daha iyidirler. Hem bir kadın olarak hemde sağlık alanında çalışmış biri olarak diyorum ki kesinlikle erkek jinekolog tercih edin. Şu karımın şeysini erkek doktora göstertmem zırvalığını da bir bırakın artık ya. Bu düşüncede ki adamdan da hayır gelmez zaten en iyisi kadın sizi bıraksın.
hastaların özellikle istediği, aradığı, güvendiği doktor türü.
Erkek jinekologların kadınlardan daha başarılı olduğu açık tüm üniversite hastanelerinde durum böyle. Ama bi erkek olarak ben tercih etmem çünkü stajlarda kadınların erkek jinekologlara yaklaşımı, erkek doktorlardan çekinmesi bu dalda uzman olmayı zorlaştırıyor. Evet tıpta utanma yoktur fakat tüm hastalar bunu düşünmüyor kadının kocasının erkek jinekologlara yaklaşımı attığı sert bakışlar ister istemez doktoru kızdırır emin olun cinsel anlamda hicbir erkek jinekolog ya da doktor hastasına karşı bi şey hissetmez. Bunu sizde bikaç gün klinikte kalarak gözlemleyebilirsiniz erkektir nasıl olsa diye düşünseniz bile binbir türlü cinsel hastalık gören bi doktorun cinsel anlamda pek bi istegi kalmaz ve doktorun tek amacı o hastaya faydalı olmaktır çünkü hasta bi anne ya da birinin eşidir ve bizde hasta kutsaldır.
kadınlardan duyulduğu üzere mesleğinde daha başarılı olan jinekelogdur.

hani bir çok kadın erkek tercih ediyor bu alanda.
O gözle bakan doktor zaten başarılı olamaz. Bu şekilde yazmanız hoş değil bence.
cem yılmazın mizah kaynaklarından biridir efendim. güldürür.
Vuruyordur.
olmaz olsun.
ülkemizde tercih edilmezler. ben olsam ben de karımı erkek jinokoloğa göndermek istemezdim açıkçası. yaşasın kadın jinekologlar!
Mesleğinden tiksinmiş doktordur. Sonuçta tedavi ettikleri hep çürük çarık olanlar. Düzgün vajinanın jinekologla ne işi olur.
jinekologların çoğunu oluşturan kitle. erkeklerin am meraklısı olmaları normal ama bunların am görmekten bıktığını tahmin ediyorum.
her 31 müptelasının aksine görmekten bıkmışlardır.
artık onlar için şey gibidir, mesela oto tamircisi için kriko neyse o.
tabi o kriko sizinkini kaldırıyor o ayrı. biz de buna yokluk diyoruz zaten.
kadın jinekologlara göre daha başarılı olduğunu düşündüğüm doktorlar. bir de genç ve yakışıklıysa kapısının önünde kuyruk olabiliyor, kendi doktorumdan biliyorum...
(bkz: bayan ürolog)
Aklıma şoyle bir fıkra getiren insandır:

kadın jinekologtadır. Doktor muayene esnasında kadının vajinasını kurcalamaktadır. Bu esnada kadına sorar:

-sevk aldınız mi hanımefendi?

kadın hiç ses çıkarmaz. Doktor, duymadığını düşünür kadının ve kurcalamaya devam eder. Bir süre sonra tekrar sorar:

-hanım sevk aldın mı ?

kadın doktorun yüzüne bakıp susmaktadır hala. Doktor iyice sinir olur. Ama muayeneye devam eder. Sonra biraz kızgın ve yüksek bir sesle tekrar sorar:

-kadın sana diyorum sana! Sevk aldın mı sevk ?

kadın doktorun kızmasından korkmuş bir şekilde kem küm ederek cevap verir:

- eh biraz...
ne olduğu belli olmayan erkektir.

erkek jinekolog ise başlıktan maksat, ne öğrendiysem, çok sağlam bi hastanede jinekoloji bölüm başkanı olan arkadaşımdan öğrendim.
mesleğini yazamaz.*
Mesleği seçtiğine pişman olacak-olmuş Jinekologtur.
ergenusların, gelen hastalara asıldığını, vajina görmekten hoşlandığını sandığı tıp doktorudur. sağlıklı bir cinsel yaşamı olmayan, madde bağımlılığına en yatkın meslek grubuna ait olan şahıstır.
Vah benim canım kardeşim zavallı kardeşim gördüğü şeyleri sadece bayan cinsel organı mı sanırsınız?O ne vpills kullanmışlar ne bamya sapları görür,düşünürmüsünüz?Duacınım erkek jinekolog kardeşim.
Dogrusunun jinekolog olduğu terim.