bugün

Misal, entrilerden birindeki kadının ellediği popo kimin diye arattim mı gogılda? Arattım evet, irlandalı bir şovmene aitmiş. Var bu irishlerde bi sey ama...
Son zamanlarda beğendiğim iki got te irlandalı beylere aitti...

Hımmm.
Ben bunu bi düşüniim.
güzel bir oltanın konusu olan kızdır.
inanmam böyle bir kızın bu ülkede olduğuna. ulan ben seksten tiksinen kızları tanıyorum be. varsa da çok az vardır bu ülkede.
Vurduruyordur.
Baktığımız doğru kabullenelim.
Agzının tadını bilen kızdır bide ass licking seviyorsa neyse ben daha fazla konuşmıyim kötü yerlere gidiyor.
Tahrik olmak değil de, bi hoşumuza gidiyor yani bence...adeta....
Ben de bakıyorum yalan yok. Kuru got sevmiyom.
(bkz: götçü kız)
görsel
görsel
görsel
normal kızdır. dokunmak isteyen, dokunabilir baby bir mesaj kadar yakın.
bu kızdır.

görsel
nesine tahrik olsun bizi mi si2ecekler mk.
kız dediniz ama travesti olmasın oğlum.
Olabiliyor arkadaşlar, oyş.
cinsel uyarıcısı erkek poposu olan kadındır. bir şekilde uyarıcı etkisi olan bir popo karşısında neler yapabileceği tahmin bile edilemez. şansınız varsa onun beğendiği popoya sahipsinizdir. yoksa sizde pişer başkasına düşer.
Kesip atın. Sizde rahat edin bizde. Ama artık yeter yanı kalçaları kapatan bluzler giyin gençler. Dinden imandan cikartmayin bizi.
Normal kızdır.

Kalça tüm mekaniktir, tüm sistemdir. iyi kalça iyi işçiliktir. iç güdüsel olarak bunu bilen kızdır.

Şüphesiz ki yemeğin salçalısı erkeğin kalçalısı.

❤️
şaplağı vurdumu 2 saniyelik bir titreme geliyorsa zevkten dört Köşe olan kızdır.
işi biliyordur.*
(bkz: göte gelen kız)
görsel
Şakaysa hiç komik değil, doğruysa tırstım yeminle.
göt var göt var . her götten tahrik olmayan kızdır.
Ay götüm.

Tanım: götüm dür efenim bakıyorlar, ilk bir kadından duyduğumda tırsmama sebep olmuştu.
haklı kızdır. götün hası erkektedir.