bugün

yuksek lisansini araba uzerine yapmis kizdir. baska yolu yok cunku.

yer adana-mersin tem otoyolu. hizim 120 km/h civari. solumdan manyak bir sekilde simsiyah bir audi a3 gecti. arkasindan baktigimda sofor koltugunda oturan adamin uzun sari saclarini gordum. sonra dedim ki "turkiye'de sari uzun sacli adam ne gezer lan?" bu gercegi algilamamla beraber gaza abanmam bir oldu. ne de olsa erkekligi yerde birakacak degildik. nasil boyle bir terbiyesizlik yapardi bir kiz. o benim kim oldugumu biliyor muydu?

peugeot 206 x-design'imi sonuna kadar zorladim, devir gostergesi 7000 rpm'e dayandi. motordan deli gibi sesler geliyor, sanki nefesi yetmiyor gibiydi. en son 180'i gordum. kadran 210'du, bizse 180'de kaldik i ih daha fazla gidemiyorduk. demekki 1.4 motordan en fazla bu verim alinabiliyordu. bariz fantezi pesindeydik ama nasil gidiyor kiz. yetismek mumkun degil. bir sure sonra arabanin da sihhati icin yenilgiyi kabul etmek zorunda kaldik. hayatimda bu kadar asagilandigimi hatirlamiyorum. omrum boyunca o gunun ezikligini yasayacagim.

(bkz: kadinlari cekici yapan detaylar)
220'den sonra sağa yanaşacak kişidir. hayır denedim ordan biliyorum...
Sol şeritte seyrederken arkadan yaklaşıp sellektör yaptığınızda orta ya da sağ şeride geçen bayan sürücü modelidir. Arabayı parkettim zannederek yolun ortasına bırakmayan ve dikiz aynasından makyajını kontrol ederken öndeki arabaya arkadan vurmayan bayan sürücüler de bu kategoriye girer.
arabasını trafiğin yoğun olduğu ve göt kadar park yerinin kalmasına rağmen 2 manevrayla park edebilen hanımlardır. karşı kaldırımda gülmek için an bekleyenlerin çaylarına bir şeker daha atıp kafalarını eğmelerine neden olurlar.
kendisini bir erkek şoför solladığında bunalıma giren kızdır.
babası veya abisinin dolmuşcu olma ihtimali yüksek olan kızdır. işin raconunu kapmıştır. kimseye yedirmez kendini trafikte.
trafik canavarı ...
sol dirsek cam kenarında, sağ el vitesin üzerinde olmak üzere arabayı kullanan hatun kişidir.
ısrarla;

(bkz: kadinlar araba kullanmasin kampanyasi)
arabayı çok iyi kullanmasıyla, yanında takılan hatun arkadaşlarının hava attığı kız modelidir. ayrıca bu becerisinden dolayı acayip çekici olan kızdır.
anlatılanlara göre,
(bkz: pammuk)