bugün

yakın zamanda hayatımıza girecek olan haplardır. test aşamasında olan ilaç hayvanlar üzerinde denenmiş %100 basarıya ulaşılmıştır.

(bkz: poşete naylona son)
(bkz: yaşasın kimyasal)

edit : (bkz: biz gaz maskesiyle gül koklamayız)
biz gaz maskesi ile gül koklamayız diyenlere yönelik bir hede.
evli erkeklerin kullanacağını sanmıyorum ,her konuda olduğu gibi korunma yükünüde kadınlara yüklemek birinci görevleridir.
"sevgilim isterse neden almayim" haplaridir, prezervatifle rahatsiz olacagima hap içer rahat olurumdur. *
türkiye'de sahteleri çıkıp, penis sertleşmesinden tutunda, körlüğe kadar giden sağlık problemleri ile karşılaşmamızı sağlayacak hap.

(bkz: uğur dündar)
(bkz: arena)
uzun vadede yan etkileri olabilir, dikkatli kullanmak lazım, Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım.
(bkz: prezervatif)
belkide bazı küfürleri litaratürden silebilecek buluş.onun bunun çoçuğu , pijj kurusu
Sıkıysanız yutmayın.
Iktidarsizliga yol acan hap.
ilaç şişesinin üstünde cansever' in resmi vardır.
çoğu Türk erkeği "kısır" olarak adlandırılan yiyeceği bile (içinde ne olduğu belli olduğu halde" yemekten korkuyor. gerisini siz düşünün.
reglde düzensizlik yapıyormuş beyler.
böyle bir şey üretilmiş, aslı varsa. Farelerde işe yaramış.

ben şimdiden kullanmaya razıyım. Ertesi gün hapının hormonal dengesizlik nedeniyle yarattığı yan etkiler beni çok geriyor artık.

Hap işe yaradıysa regl gecikiyor, işe yaramadıysa da regl gecikiyor. işe yarayıp yaramadığını kadın regl olana kadar bilemiyorsun. Hadi bakalım, yoktan yere stres…

Biz kullansak öyle bir dert olmayacak. Regl geciktiyse yarraa yedin demektir. Gayet net.