bugün

doyumsuz kizdir, herkesi istiyor, herkesi her seyi, hepsi onun olsun!
(bkz: zaman domaninde çoğullama)
(bkz: orgazm delisi olan kadin)
(bkz: biri yetmiyor)
(bkz: johnson var ama preko yu da istiyorum)
çok oturgaçlı ,götürgit avrat.
"boşan da gel ayşe, kabulumsün kız gibi."
"ben peynirim ama kaşar olmak istiyorum" gibi bir söz.
hiç karşılaşılmaması gereken hatundur. hele ki erkek arkadaş rolünde olunduğu halde katil olmamak elde değildir.
mehmetin dudaklarını özgürün omuzlarını ozanın atletikliğini ayşenin karın kaslarını ahmetin göz rengini..diye uzayan bir liste yapıp her birinin yanına halledildi tikini koyacak hatun deyişi.
(bkz: libido)
Zevklidir takılmak böylesiyle ama sonra tribe bağlayabilirsiniz dikkat.
(bkz: orospu değilim ama fazla erkek göz çıkarmaz)
(bkz: the heart collector)
(bkz: her türlü gideri var)
öyle aç gözlüyüm ki hepsini, hepsini istiyorum, kimseye bir şey kalmasın istiyorum, ohfşşş diye devam edecek giriş cümlesi.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
(bkz: back up)
bulunabilecek en iyi hatundur kesinlikle. erkek arkadaşını sevdiğini, bunun ve etkilenmenin farklı olabileceği anlatılmalı. muhabbet "erkek arkadaşına karşı duygusal birşeyler hisset, bana karşıysa sadece fiziksel" o zaman aldatmış da olmazsın tam, olur böyle şeyler düzeyine getirilmelidir. böylece ilgi, telefon zart zurt gibi gereksiz ve duygu gerektiren aktiviteleri bir başkasından beklerken, kişi sadece cinsellik kısmını yaşayabilir. ilişkinin güzel kısmını biz yerken, ceremesini başkası çeker.
(bkz: isterik)
artık gözün doysun be abla denilesi insan..
(bkz: züğürt tesellisi)*
(bkz: bihter ziyagil)
cümlede geçen 2 erkek tarafından gang bang e maruz kalması muhtemel dişi söylemidir. ilişki, insan hayatında her aşamada kutsaldır ve öyle olmalıdır. bu tip söylemler ise tamamen kişiliksizliğin ve egolara yenik düşmenin göstergesidir.
(bkz: bir ki üç yetmez dört beş altı olsun)
bir fahişe sözü!
onu da seviyorum seni de diyebilecek kadar cesur bir fahişe!
ha bunu gizlice yapmasından iyidir,o ayrı.
yüzüme söyleyecek kadar cesur olduktan sonra siktirsin gitsin!
(bkz: crazy bitch by Buckcherry)**