bugün

bir zamanlar evet-hayır yarışmasıyla, havaya zıplayıp sevinç nidaları atmasıyla izlediğimiz
şimdi ise yaşlandığımızı hatırlatan sunucu.
çocuk kahvaltı yapsın diye evde beslenen eskilerden bir sunucu.
peynir reklamını feci başarılı bulduğum sempatik yüz hatlarına sahip sunucu...
o reklam yüzünden gecenin üçünde evde krem peynir aranmaya başlamıştım, kafayı yiycektim, bulamadımda zaten...
sabah uyandığım gibi ilk iş gidip krem peynir aldım... *
(bkz: duydunuz zilin sesini yarisma basladi)
yazlıkta komşu sayıldığımız, kamera karşısında süper sempatik ama dışarda oldukça ağır bir abimiz olan ayrıca ekrandakinin tersine oldukça durgun ve mütevazi bir hayat süren insan.. en son bir sahil yürüyüşünde gördüğüm ve "erkan abi bi evet hayır yapsana bak bana kesin yapamazsın" demek istedim.. ama sanırım eşi yanındaydı.. yoksa kral makaramızı yapacaktık erkan abimizlede işte..
bütün kanallar bülent ecevit'in vefatı üzerine yayınlar yaparken şovtv'de canlı yayında şaklabanlık yaparak magazin programı sunmaya çalışan yaşı büyük kişi.
sayın yolaç: -duyduğunuz zili sesini... yasaklı olan o iki kelimeyi aman ha söylemeyin. anlaştık mı?

yarışamcı: -evet.

sayın yolaç: -olleyyyy...((evet dedirtmenin büyük mutluluğuyla nasıl kekledim der bakışları atarak))

erkan yolaç'ın bu yarışmasını gülerek keyifle izlerdim... Bu kadar çok soruyu bir anda nasıl üretebiliyor diye şaşırıp kalırdım...

bu arada kanser hastası olan eşi, gördüğü tedavi nedeniyle saçlarını kaybetmeye başladığında onun da(erkan yolaç'ında) saçlarını kazıttığını biliyor muydunuz? aşkta herşey mümkün...
yılmaz erdoğan ve demet akbağ feriştah ve mükremin olarak yarışmasına katılırlarsa çok keyiflenecek olan adam.
(bkz:- evet evet
- hayır hayır)
biri bana anlatsın programında* power fm de djlik yapan gevezeye terbiyesiz diyerek kadir çöpdemir in açtığı mevzuyu, çöpdemir'in ağzına tıkan adam. çöpdemir'in program boyunca tüm keyfini kaçırdığını düşündüğüm sunucu.

türkiyede ilklerden olduğu için kazanan birkaç adamdan biri. kimileri yaşlandıkça dinlenesi gelir anlattığı hikayeler ilginç olur. herkesin ilgisini çeker. bu onlardan değil. programda konuştukça içime fenalık gelmiştir efendim.
hayatı boyunca evet hayır yarışması sunmak dışında bir niteliği olmayan adam.
eski degerli trt sunucusu. nezaketi yeni nesillere ornek olsun.
evet hayır yarışmasında hiç kaybetmiyen taraftır kendileri. hep izmir marşıyla uğurlar, kazanmanın verdiği tebessümle.
bu millet, evet, hayır yerine ı ıhh, cık, hı hı diyorsa sebebi bu adamdır.
referandum için harika bir reklam olurdu erkan yolaç *
http://asset2.sosyomat.co...e/3/4/58943/avatar_xl.jpg
referandum üstad için biçilmiş kaftan.zıplayarak hoppaaaaaa diye bağırmaktan deli olur.
Şu an Show TV de Alisan ve Çağla Şikel in programında evet-Hayır oyununu oynatan büyük usta.
oytunkaran kendisine hayran olabilir.
sözlüğe gelip yazar olsun ve her tanımın sonuna "evet" yazan userların ağızlarına kürekle vursun istiyorum.
t: eski bir şovmen.
Bu saatte adını görünce öldü sandım.
Genç neslin pek tanımadığı ve evet hayır dedirtebilme şaşırtmasıyla ünlenmiş sunucudur, halihazırda yaşlı ve hastadır.
evet hayır yarışmasının sunucusu.
Allah şifa versin.
bari sen gitme be ustad.
Trt'de fırsat buldukça Erkan beyin evet hayır yarışmasını izleriz. Evet dediniz hoppa diyerek zıplamasını seyretmek zevkli oluyor.
Saat sabah 5 de insanın aklına neden Erkan Yolaç gelip başlık açar acaba.
Ekranların sevilen yüzü. Trt'de evet hayır adında bir yarışma programı var. Yarışmacıların sorulan sorulara evet dememesi gerekiyor. Evet dediğinde ise "Evet dediniz hoppa" diyerek zıplayınca renkli görüntüler ortaya çıkıyor.