1. 1.
  bir galatasaraylı olarak teknik direktör eric gerets in kalmasını istediğimiz kampanyadır.
  üzerinde son günlerde çok spekülasyonlar olan ama buna rağmen beyefendiliğinden ödün vermeyen gerets in bunca yönetim hatalarına rağmen parasızlığı rağmen cim bom da verdiği onurlu mücadelesini destekliyoruz. futbol takımının başarısızlığı geret is değil yönetimin hatasıdır.
  fenerbahçe ve beşiktaş milyonlarca dolar verip transferler yapıp starları kadrosuna katmışken galatasaray yönetimi kimi almıştır ki gerets den başarı beklemektedir.
  buna rağmen eric gerets tüm sezonların en yüksek puanını toplayıp galatasaray ı şampiyon yapmasını bilmiştir.
  2006 martında asbaşkan olan adnan polat neden verdiği sözleri tutup transfer yapmazken 6-0 lık fenerbahçe yenilgisi sonrası feneri tebrik ederiz demeyi bile başkan özhan canaydın galatasarayın başına kimleri getirecektir.
  yönetim suçu kendinde aramalı eric gerets i medya önünde suçlu ilan etmemelidir.
  unutmamalıdır ki 2-1 psv yenilgi sonrası taraftar gerets i değil yönetimi istifaya davet etmiştir.
  yönetim medya önünde spekülasyonlar yapmak için değil spekülasyonları ortadan kaldırmak için saha dışındaki başarı için vardır.
  isz saha içindeki başarıyı sağlayın eric gerets paşamız geri kalanı yapar merak etmeyin..
  yönetimi bir daha düşünmeye davet ediyoruz..
  kral çıplak bunu herkes biliyor. görmemezlik yapamazsınız...
  1 ... kirmizi baslikli kiz
 2. 2.
  her ne kadar çok eleştirilerde bulunsam da, 3 aralik 2006 fenerbahce galatasaray macinda alnından yaralanmasına rağmen, o dik duruşunu, galatasaraylı olma farkını dosta düşmana aslanlar gibi göstermesinden ötürü desteklediğim kampanyadır. bir zamanlar türkiye'de; bir otto bariç vakası yaşanmıştır. o tür bir tutum içerisine girmediği için bir kez daha helal olsun.
  3 -1 ... fowler
 3. 3.
  (bkz: gidene gel gelene git demem)
  ... tucimania
 4. 4.
  ahmet dursun seba gitsin misali "gerets kalsın yönetim gitsin" olarak değişmesi gereken kampanya. özhan canaydın ile yürümüyor işler.
  ... chilavert
 5. 5.
  kalması için bir neden yoktur.

  1- geçen sezon takımı eric gerets değil mondragon, song, hasan şaş ve hakan şükür(kral)'ün takım içindeki hırsı ve takımı bütünlemesi sebep olmuştur.
  2- geçen sezon 2. devrede dökülen necati ateş ve ümit karan'da ısrar edip takımı gol yollarında sıkıntıya sokmuş şampiyonluk yarışında zor durumda bırakmıştır
  3- geçen sezon oynadıkları maçlarda güzel bir oyun ortaya koyan ferhat öztorun, uğur uçar, aydın yılmaz, cafercan aksu, özgürcan özcan gibi oyuncuları takımdan nedensiz bir şekilde keserek başka takımlara yollamıştır.
  4- her ne kadar sevmesem de arda turan'ı tekrar kiralık oynadığı vestel manisaspor'a göndermek istemiş yönetimin etkisiyle arda turan takımda kalarak bu sezon patlama yapmıştır.
  5- bu sezon takımda huzursuzluk yaparak oyuncaların arasının bozulmasına neden olmuş hakan şükür(kral) hasan şaş gibi geçen sezon şampiyonlukta büyük pay sahibi olan futbolcuları yedek bırakarak küstürmüştür

  daha uzayacak nedenlerden dolayı kalmasının galatasaray için bir artısı olmayacaktır.
  -3 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 6. 6.
  adnan polat ve tayfasının katılmayacağı kampanyadır.
  ... paleface
 7. 7.
  tüm fenerbahçelilerin an itibarı ile katılacağı kampanyadır.
  ... live is life
 8. 8.
  kalması gerekmektedir elbette. galatasarayda çok şeyler başaran bu adam eğer bir de hasan şaş ve hakan şükür gibilerini takımdan kesebilirse çok da güzel olacaktır. liverpool maçında da gördük ki hasansız ve hakansız oluyormuş. *
  1 ... herostratos
 9. 9.
  gitmeli sebep:
  geçen sezon şampiyon olan kadrodan sadece bir adam gitmesine rağmen ve giden bir adamın yerine üç futbolcu alındığı halde geçen sezon ki başarı sağlanamamıştır

  sonuç:
  burdan çıkan sonuç geçen sezon eric gerets değil belli futbolcular takımı şampiyonluğa taşımıştır.
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 10. 10.
  gerets galatasaray'dan gitmeli.
  sebep : http://www.fotomac.com.tr...08/yaz1290-50160-106.html
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi