bugün

erik gerets kalsin kampanyasi

bir galatasaraylı olarak teknik direktör eric gerets in kalmasını istediğimiz kampanyadır.
üzerinde son günlerde çok spekülasyonlar olan ama buna rağmen beyefendiliğinden ödün vermeyen gerets in bunca yönetim hatalarına rağmen parasızlığı rağmen cim bom da verdiği onurlu mücadelesini destekliyoruz. futbol takımının başarısızlığı geret is değil yönetimin hatasıdır.
fenerbahçe ve beşiktaş milyonlarca dolar verip transferler yapıp starları kadrosuna katmışken galatasaray yönetimi kimi almıştır ki gerets den başarı beklemektedir.
buna rağmen eric gerets tüm sezonların en yüksek puanını toplayıp galatasaray ı şampiyon yapmasını bilmiştir.
2006 martında asbaşkan olan adnan polat neden verdiği sözleri tutup transfer yapmazken 6-0 lık fenerbahçe yenilgisi sonrası feneri tebrik ederiz demeyi bile başkan özhan canaydın galatasarayın başına kimleri getirecektir.
yönetim suçu kendinde aramalı eric gerets i medya önünde suçlu ilan etmemelidir.
unutmamalıdır ki 2-1 psv yenilgi sonrası taraftar gerets i değil yönetimi istifaya davet etmiştir.
yönetim medya önünde spekülasyonlar yapmak için değil spekülasyonları ortadan kaldırmak için saha dışındaki başarı için vardır.
isz saha içindeki başarıyı sağlayın eric gerets paşamız geri kalanı yapar merak etmeyin..
yönetimi bir daha düşünmeye davet ediyoruz..
kral çıplak bunu herkes biliyor. görmemezlik yapamazsınız...