bugün

Binlerce yıldır Türk çocuklarının maruz kaldığı faşizme maruz kalıp, çocuk olduğuna aldırış edilmeden katledilmiş Türk çocuğudur. Tarih boyunca Ermeniler, Rumlar, Kürtler, Araplar, Persler, Çinliler, ingilizler, italyanlar, ruslar tarafından çoluk çocuk, kadın demeden katledik hala adımız Türk olduğu, aynı muameleyi düşmanlarımıza göstermediğimiz için faşist oluyoruz. Böyle düzenin ben anasını sikeyim.

Tinin kut bulsun kardeşim Eren, iyi ki varsın, artık milyonlarca abin, ablan, kardeşin var.
Hiçbir martı kaşlının ve kürdün olamayacağı kadar temiz yüzlü çocuk.
Pislik kokuşmuş iki yüzlü ırkçılar ve aktrol artıkları berkin Elvan'la eren bülbül'ü karşılaştırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz lan kokuşmuşlar sizin ben sözde milliyetçiğinizi edeyim!
berkin elvan ile bu çocuğu karşılaştırmak bir algı operasyonudur. bu çocuk ile berkinin yolları taban tabana zıt. biri vatan için şehit oldu korkusuzca, öbürü göt korkusundan yüzünde maske ile can verdi.

kesin artık. eren bülbül berkin elvanın karşı yolundadır. bir vatan haini ile bir vatan şehidi karşılaştırılamaz.
bilhassa aşırı sol çoğu hususta ikiyüzlü davranıyor. şöyle ki, berkin elvan'ı tüm ideolojik söylemlerin dışında 'bir çocuk' olarak anıyor ve topluma da böyle kabul ettirmeye çalışıyor.

sağ ise -ki aşırı olmasına gerek yok- mütemadiyen her acı verici olayla karşılaştıklarında, kendi acılarını; bir başkasının acısıyla kıyaslama yolu tutup, yine kendilerinin acıdığı bir duruma diğerleri tepki vermedi diye onları linç ediyor. burada sağın içinde türkçüsünden, islamcısına hepsini katıyorum.

her iki taraf da boş çar valla.

t. çocuk yaşta, bebek katili bir terör örgütü tarafından şehit edilmiş bir yavrucak.
Vatan Oğul, Bayrak Oğul, Devlet Oğul, Can Oğul
Sevmek Nedir Bunu Bilen Aşıklara Bismillah
Bu Oğullar Sümeyya Can Analardan Doğdular
Rabbi Esir Dileklerden Beşiklere Bismillah

Ad Verirken, Ilk Ezandan Ilk Duyduğun Kelamda
Göz Ve Gönül Aydınlatan Işıklara Bismillah
Emeklerken, Diz Vurduğun Iz Vurduğun Her Yerde
Ayaklanıp Atladığın Eşiklere Bismillah

Düşte Gördüm Kanlı Başım Peygamberin Dizinde
Ocaklara Eşiklere Beşiklere Bismillah

Karamürsel,
Kara Üzüm Gözlü Mürsel
Soy Oğul Gündüzbey Çanamlı Yiğit

Bey Dağımca Bey Oğul
Gazi Battal Ülkesinin Kara Yiğit Palası
Devlet Oğul, Mürfet Oğul, Fidan Oğul, Toy Oğul

Anam Dedin, Babam Dedin, Atam Dedin Bayrağa
Hem Al Bayrak Oldun Işte Hem Bayrakta Al Oğul

Bağrımdaki Kurşunlarla Çık Peygamber Katına
Ol Mübarek Avucun Içini Birer Birer Say Oğul
Bet Yüzler Kem Gözler Hor Bakarmış Vatana
Biz Tükenip Yok Olmadan Olmaz Böyle Şey Oğul

Denilmiştir,
Can Sağ Iken Yurt Vermeyiz Düşmana
Hem Sütünden Hem Kanından Hem Canından
Bu Sende Ki Huy Oğul...
iyi ki varsın eren. Allah mekanını cennet eylesin.
iyi ki varsın erenim.

Adın gibi erdin cennete sen.

Seni seviyoruz.
hiç bir feministin, insan hakları savunucusunu, istanbul sözleşmesi yaşatırcısının, insanlık savaşçısının, solcu gazetecinin gündeminde yer etmeyen vatan şehidi.

mekanın cennet olsun. sana haksızlık edenleri bir gün boğaz köprüsünde böğürmelerini seyredeceğiz günler yakındır.
Eren, iyi ki varsın.

Vatanımızın toprak bütünlüğü hala korunuyorsa, Türkiye Cumhuriyeti topraklarında insanlar geceleri başını yastığa rahatlıkla koyabiliyorsa bu senin gibi kahramanlarımız sayesindedir.

Biz sana çok şey borçluyuz Eren.

Tükettiğimiz nefes bile senin gibiler sayesinde.

Bunun bilincinde yaşamak ise büyük bir onur ve gurur.

Bunun bilinciyle belli başlı fikirleri savunmak ise senin gibi kahramanlarımıza olan borcumuzdan...

Türkiye Cumhuriyeti ilelebet baki kalacak Eren, sen de her zaman kalbimizde son nefesimize kadar var olacaksın.

Senin için yazabileceğim çok şey var.

Ama hiçbir şey senin gibi kahramanlarımızı anlatmaya yetecek değil.

Umarım bir gün herkes senin gibi kahramanlarımıza karşı olan borcumuzun bilincine varabilir.

Umarım...

Memleket sevdasına yürek gerekliydi Eren, sen de fazla yürekliydin.
Iyi ki varsin evlat.
Kendisini kahraman olarak değil, yitip gidişine üzüldüğüm masum bir çocuk olarak görmekteyim.

Türkiyede bir solcu veya kürtçü (kasten veya kazayla) öldürüldüğünde bazı insanlar bağırmaya başlıyorlar. gazetelerde kafam kadar harflerle manşet olup günlerce baş gündeme konuluyor. Gazeteler kanallar günlerce konuyu işliyor, asla gündemden düşürmüyor. ilerleyen demlerde hadise bize tekrar tekrar hatırlatılıyor, unutmamıza fırsat verilmiyor.
Peki pkk birilerini öldürdüğü zaman ? Bugün öldüler, yarın toprağa verildiler. Öbür gün tısss. Aynı hafta içinde isimlerini unutuyoruz.

Eren kardeşimiz, hiçbir suçu yokken köyünü vatanını sevdiği için kalleşler tarafından katledildiği için biz vatanseverlerin gözünde hdpli ve sol örgüt üyesi tiplerden daha değerlidir.
eren bülbül kahramandır.

aksini iddia eden teröristtir.
çocuk 15 yaşında vatan müdaafasında şehit oldu.

daha bugün 30 40 yaşındaki adamlar göt korkusundan türküm diyemiyor bu memlekette. terör odaklarına yumuşak gözükmek için yapmadıkları şey yok yani.

tahir elçiye onlarca gün, berkin elvana yüzlerce gün ağıt tutanlar adını anmadı.

elbet bir gün aslanım. elbet bir gün senin de intikamın alacak. mübarek annenin ellerini öpmeye o zaman gideceğiz, şimdi utancımızdan dolayı gidemiyoruz.

affet bizi.
şu başlık altında kadının siyasi görüşü üzerinden ona saldıran insanlar var ya.

sadece susuyorum. susmazsam ve tartışırsam sonunda katil olurum çünkü kendimi çok iyi tanıyorum.
Siyasete konu edilmemesi gereken şehit kahraman. Bu gibi yiğitler siyaset üstü ve vatana millete mal olmuş kişilerdir. Görüş ne olursa olsun onlar üzerlerinden kimse nemalanmamalıdır. O yüzden boş yapmanın alemi yok.
senin onu atma sebebini hepimiz biliyoruz. burada "prim gasmayın" tarzı tribe girmene gerek yok. adam ol duruşun olsun, kıvırma sözünün ardında dur.

neymiş anahtarlık vermişler. ne yapacaklardı? çocuğu şehit edenlerle kankileyto olup sokaklara mı dökülecekti? o daha mı iyiydi?
görsel

(bkz: şehit eren bülbül camii)
aynı soyadını taşımak benim için bir gururdu.
11 Ağustos 2017'de Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında Türk emniyet güçleri ile Pkk'lı teröristler arasında yaşanan çatışmada şehit olan, güzel Türk genci. Buradan tekrar, bütün pkk'lıların soyunu sopunu silkeyim diyorum. iyi ki varsın eren.. iyi varsın karadenizin incisi..
filme aktarılması gibi şeyleri yerinde bulmadığım, hayatı kahpece elinden alınmış çocuk.
Yitip giden hayatlar bu kadar kolay prim malzemesi olmamalı.
her gördüğümde gözlerimi dolduran bir arslan parçası.

of eren of. seni ve ferhat gediki şehid eden o orospu çocuğu teröristin cenazesine gidenler vardı ya? of eren. of.
berkin elvan kadar gündem olmadı. tarih bunuda yazar.
iyi ki varsın eren!
Rahmetle anıyorum.
iyi ki varsın eren.