bugün

özün diye bir gezegen varsa olabilir bir durumdur.
(bkz: siktir git)
Kendisi aslında iyi, çevresi kötü.
Erdoğan ve insan?
Zaten samimiyeti sayesinde oy alıyor.
Türkiye de 41 milyon yoksul varken milyarlarca liralık israfı yapmak iyi olmak mıdır?
benim türk milliyetçisi bir bozkurta dönüşmemden bile daha düşük bir ihtimal..
tarihin yalanı.
kafası olmasa çok zeki bir insan aslında.
özü atom düzeyine kadar indirgenirse ancak, o da belki haklı olabilecek önerme. aksi takdirde dna boyutunda bile o iyilikten bahsetmek için artık çok geç. organlardan hiç bahsetmiyorum bile, mesela kıl falan...
AKSARAY'ı yaptırıyor olması o kadar aç insanında sizin gibi düşünmesini sağlıyor. Başbakanımız sarayda kalıyor ya annesine ilaç almak için mendil satmaz artık çocuklar, babalar ayakkabı boyamaz çocuklarına kalem almak için, küçük küçük çocuklar arabaların önüne atılmaz kan parası alınsın diye. Bunlar olmaz tabi çünkü saray geliyor tüm sorunları çözer. Yazık be o sarayın her kuruşun benim param senin paran bizim paramız. Başbakan dediğin görevini yapar. Bu beyefendi kaç milyonluk saat alayım, sarayımı kaç odalı yapayım, arabam ne olsun, kaç tane korumam olsun bunları düşünüyor.
atamızı saygı sevgi özlemle anıyoruz
kesinlikle ve kesinlikle yanlış tespit.
özünde olduğu kadar sözünde de merttir, elif gibi doğrudur benim ustam!

ateistler bunu çekemez o başka...
o öze bir türlü ulaşmadık ama, ayrıca özünde iyi olanın neden bozulsun, öz kaybolmaz. bunlar hep tayyipperest kişilik bozuklukları.
özünü neresinde saklıyor bu insan, ben neden göremiyorum...