bugün

bir grup akpli ibb başkan adayı hakkında konuşurken, içlerinden biri diyor ki '' erdoğan tasmalı köpeği aday gösterse yine oy vereceğiz '' ülkeyi o kadar kutuplaştırdılar ki bir taraf tuvelet terliği gelse ona veririm diyor, diğer taraf tasmalı köpek, yani yapılanlar yada yapılacak olanlar kimsenin umrunda değil.

https://twitter.com/whisp...tatus/1743155320053022906
zaten öyle yapmıyorlar mıydı? ne değişti anlamadım...
akp lilerin yıllardır izmir için kullandıkları argümanı aslında kendilerinin uyguladığının nihayet itirafıdır.

misal bizim istanbul fatih ilçesini ele alalım. bizim fatih 3 kısımdan oluşur ; vatan caddesinin üst kısmı yani hakiki fatih ismailağanın ve diğer tarikatların olduğu kısım, bizim sahil tarafı yani fındıkzade k.m.paşa yedikule cerrahpaşa çapa ve sonradan bize dahil edilen laleli, beyazıt ve eminönü kısımları. eminönü beyazıt tarafında zaten yerleşim az tamamı işyerleri yani oralardan çok oy çıkmaz. bizim sahil tarafı da azınlık geneli muhalif ama seçimlere doğrudan etki edemiyoruz genel nüfusun yüzde 35-40 kadarı bizim tarafta yaşıyor. ana kısım tarikatların, cemaatlerin olduğu kısım ve her seçimde mutlaka fatih ilçesinde akp adayı kazanır. evveldende hep refah partisi alırdı zaten. oradakilere ( üst kısım fatih ) sorsan yüzde 80 i adayın kim olduğunu bile bilmez. hatta insan değil cyborg, mutfak robotu, davul fırını falan aday gösterseler giderler ona da oy verirler.

esenler bağcılar mevzularına hiç girmedim daha bak.. aslında yerel seçimlerde adayın altında üstünde hiç logo olmasın parti ismi yazmasın akp 1 tane seçim kazanamaz çünkü adamlar daha adayın adını simasını bile bilmezler.
mel aynen, zaten diyor ya akp diye birşey yok rte kimi isterse ona oy vereceğiz.
en azından canlı çeşidi, tuvalet terliğinden iyidir.
aday olmak icin zaten once erdoganin kopegi olmak gerekiyor.
evet kopeklere oy veriyoruz yillardir.
Köpekler kadar dürüst, sadık, vefalı , cana yakın canlılar yoktur.

Keşke bir köpeği aday gösterse.

Çalmaz, tarikatlara para aktarmaz, vergisini düzgün verenlerin yüzünü bile yalar, teşekkür olarak.
ben hiçbirine oy vermeyeceğim bu sefer. yine de hak eden kazansın. kim kazanırsa o hak etmiştir.
Yalaka cahil çok.
efendisinin attığı kemiklerden geçinmeye pek memnun insan olmanın sorumluklarından bihaber haysiyet fukaralarının bitmeyen viyaklamaları.
köpeklere hakaret edilmesini kabul etmiyorum.
bir kere bu uydurma tiyatro ses kaydıdır. bu tip uydurma aspargas video sanalda dolu istesem her gün buraya bu tip ses kayıtlarından yüzlerce atarım haa ben inanmam ama bunlara gerçekmiş gibi inanan geri zekalı dolu ortalık. ayrıca benim alevi arkadaşlarım arasında ak parti tuvalet taşımızı som altından yapsa rte ye oy vermeyiz diyen çok tanıdığım var? buradan şu anlam çıkıyor islami kesim para pul dolar gibi konular yerine ilk önceliği islam dinine vermiş kim biat etmişse ona oy veriyor atanın askeriyiz diyen çakma kripto vatanseverlerde islam düşmanı parti kim ona oy verecek en başta da cuhape denen partiye verecektir. bunda abartacak konu mevzu yok ya islam kazanacak yada küffar.
Başlığı açan arkadaş şu başlıkla silivriye gidersin.şimdi bunlar erdoğan,köpeği adayı,gösterse demek istediğin cümleyi erdoğan köpeği ,adayı gösterse diye kabul edip cumhura hakaretten dava açar diyim sağlığın için sil başlığı.