bugün

Sen ağlayarak yazarsın, o gülerek okur. Hayatın adaleti bu.

Ama unutma allah'ında bir planı vardır.

Yaptırdığın milyonluk o cami de seni kurtaramayacak.Gün gelecek bu yaşattırdıklarını allah'ın önünde teker teker hesabını vereceksiniz.
tayyip in en büyük hatalarından biridir. zira iyi toki başkanı olması bakan olabileceği anlamına gelmiyor. gördüğüm en boş ve gereksiz adamlardan zat ı muhterem.
Kanser hastası kızın feryatlarına karşılık "al şu 200 ü" deyip 200 tl uzatan eski bakan. O kanser hastası kız bugün öldü. Bu bakanın yanına gittiğinde de ilaç alamıyorum diye gitmişti. Ben yazarken vicdan azabı çekiyorum. Bu nasıl hala yaşıyor bilmiyorum.
kanser atlatmış biri olarak yaptığı davranışın cezasını allahından bulmasını umduğum edepsiz adam.
başlığı altına 3 gün bekleyip nihayet yazma fırsatı bulduğum kamu görevlisi...

kamu görevlisi nedir erdoğan biliyor musun?

maaşını halkın ödediği vergilerden alan insanlara kamu görevlisi denir. ama bak insanlara...bu kelimenin üzerini özellikle çiziyorum erdoğan...

maaşını halkın vergileri sayesinde alıp, hayatını idame ettiren lakin halka caka satmaya, aşağılamaya çalışanlara ne dendiğini format açısından yazmıyorum. bir zahmet kendin düşün taşın ve bul...

şimdi efendi...
görüldüğü üzre senin maaşını tayyip efendi cebinden vermiyor.
onun için kula kulluk etmenin alemi yok.

maaşını verenlere, çoluk çocuğuna ekmek götürmene vesile olanlara hakaret etme aşağılama yetkisini kim veriyor ulan sana?
sen kimsin ki koskoca bir camiayı itham ederek "kiralarını ödeyemiyorlardı, biz onlara stat yaptık" gibi ithamlarda bulunabiliyorsun?
kimsin ulan sen?
o stat kirasını ödeyemeyenler eşşek gibi vergilerini ödüyorlardı senin gibi çakallar maaş alsın diye...
hiç bunu düşündün mü erdoğan?

zaten bunları düşünebilecek kalibrede bir kamu görevlisi olsan bulunduğun makamda oturuyor olmazdın.
biraz onur ve haysiyet sahibi olur, millete hakaret ettiğinden dolayı istifa ederdin.

neyse haziran ayına ne kaldı şurda?
milletvekili ve bakan olduğunda bu satırları okur dava açarsın bana artık.

not: çok da sikimde erdoğan...
tokat manyağı yapılması gereken şahıs.
-biz bu stadı...
+çattt
-..beceremeyen...
+çutttt
bir şeyler demek istediğim insanımsı. hayatımda dini şeylere sövmek dışında etmediğim küfür yoktur. ama bu adam var ya bu adam, o kanserli kızın bakışı, bunun çıkarıp para verişi bi de utanmadan düşürme ha düşürme orada çok para var felan deyişi. iğrençsin lan küfür adam olana edilir tek kelimeyle iğrençsin sen ve senin süründekilerden tiksiniyorum. bakan da olsan başbakan da olsan senden iğreniyorum. insanlığımdan utandırdı bu beni. allah'ın laneti üzerine olsun.
her türlü pisliği yap sonra cami yaparak, dini kullanarak bunlardan sıyrılmaya bak.işte laiklik ve demokrasi bunlar böyle yapmasınlar diye var.
adam güvenlik görevlisini dövüyor kimlik sorduğu için ve güvenlik görevlisi iyi dayak yiyemediği için işten atılıyor .
kula kulluk etmekten hoşlanan ülke vatandaşları nasıl tanımaz diye bağrışıyor.
geberin ulan hepiniz .
--spoiler--

"sevgili galatasaraylılar...Galatasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda..."

--spoiler--

segili sözlükçü genç kardeşlerim. sokaktan geçen herhangi ilkokul mezunu bir dayıya, ama futbolle yatıp futbolle kalkan adeta futbole gönül vermiş yaşlıca bir dayı olsun bu, "dayıcım sen kırk bin galatasaraylı taraftar önünde hem de o taraftar iki saattir soğukta abuk subuk gösteriler eşliğinde bekletilmişken şöyle bir konuşma yapsan sana ne derler acaba diye sorsan, dayı sana büyük ihtimalle "sözlerimi tamamlayamayadan beni yatırıp sikerler evladım" cevabını verecektir. kıssadan hisse bu işlerin içinde başka işler var yeğenler. heç boşa çenenizi yorman gari. ileri demokrasilere inşallah türkiyem.
dövdüğü guvenlik görevlisine özür dileten akpli eski bakan.

şaşırdık mı?

evet. ben hala safım. bu kadarını hala beklemiyordum.
günün birinde Dilek isimli dünyalar güzeli bir kardeşimize karşı bir tavır takınmıştı. o gün o kadar çok beddua almıştı ki bir çok kişiden. geç bile kalındı. sırada hapiste çürümek, kanser olmak vb. felaketler var. *
TT Arena'nın açılışında konuşan sayın(!) bakan erdoğan bayraktar, Rahmetli başkanımız Özhan Canaydın hakkında şöyle konuşmuştu: "Özhan Canaydın'ın karşımızda naif ve güçsüz duruşu dün gibi aklımda"(15.01.2011)

Şimdi Erdoğan bayraktar beye neler oldu görüyoruz ALLAH'IN ADALETi ŞAŞMAZ!
(bkz: binlerce dansöz var)
tayyip başganını zor durumda bırakarak istifa etmiş. oysa bu işler öyle olmuyor, ama adam cidden çok içerlemiş demek ki.

--spoiler--
'rüşvet ve yolsuzluk ifadelerinin bulunduğu bir operasyon sebebiyle istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyonu yayınlayınız' şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum.
--spoiler--

çok sert bir gönderme var burada.

demek ki tayyip başgan kendi bekası için, rahatlamak için bunlara baskı yapmış.

bayraktar, haklıdır, haksızdır. ama istifa ederken sergilediği davranış örnek olacak cinsten. kendinden beklenmeyen bir hareket bu.