bugün

evlerinde zorla tutulan tasmalılara mesaj yoluyla "gelmeyin" denmesine rağmen gelenlerin yaptığı karşılama.

lan milleti çağırmak için bedava mesajların amına koyduğunuzu görmedik mi. bu, 100.000 kişiliksiz karşılamaydı.
smsler bedava makarna ve servisler. ov bunu diğer partililer yapacak ortalık karışır
gezi park için aynı ücretsiz yemek ve servis olayı olsaydı. smsler yağsaydı.
bilemiyorum ne olurdu.
Basın yoluyla gelme , teşkilat içi sms le gel çağrısı yapmanın sonucudur.
(bkz: yav he he), 100 000 kişilik çapaçulcu diyen ellerinde bilgisayar olan kalabalığın karşılaması. bilgisayarın ne olduğunu bildiklerinden şüphelidir türkiye.
(bkz: 1 mesaj alındı)

nasılsa bedava amına koduğumun mesajları gönderin milletin telefonuna gelsin koyunlar ayağınıza.
eylemciler twitter gibi geniş kitlelere ulaşabilen bir iletişim aracıyla örgütlenmelerine rağmen bu kadar kişi toplanamadılar.

şimdi gelmiş smsle önceden haberleşilmiş diye dalga geçiyorlar. siz dumanla mı haberleşiyorsunuz?

smsle bile ne kadar kişi toplayabildiğimizi görün.
http://siyaset.milliyet.c...detay/1719746/default.htm

--spoiler--
Kuzey Afrika gezisinden yurda dönen Başbakan Erdoğan, dün gece 01.45 sıralarında istanbul'a geldi. Erdoğan, 'Yedirmeyiz' pankartı ile kendisini karşılayan yaklaşık 10 bin kişiye hitaben eşi Emine Erdoğan ile birlikte otobüsün üzerinde bir konuşma yaptı.
--spoiler--

düşün bak bunu yazan yalaka demirörenin gazetesi. öyle sözcü falan da değil. sen hala yüz bin de.
eyüp sultan'da yaşıyorum sırf mahallemden 2 otobüs kaldırıldı.

tv'den gelmeyin karşılamayın edebiyatı yapıp. aynı günün akşamı SMS Ler ile yalvarır edasıyla, kapıları çalıp adam toplarcasına gittikleri karşılama.

halbuki "çapulcular" ne bir SMS aldı, nede bir davet vardı..

ey aptal sperm ürünü akpli koyun şimdi anladınmi ki anlamadın.
taksim için sokağa dökülen milyonlar kadar büyük değildir.

şimdi git ve sakın (bkz: ağlama melis)

bu arada dün akşam yetişemedim efendim. yetişebilseydim eğer, bedava otobüslerden biri ile evime dönebilirdim.
iki tayyip derdim evime beleş giderdim. aynı diğer 100.000 gibi. *

(bkz: ağlıyor musun sen)
karşılamaya giden gitmeyen bütün ak partililere sesleniyorum.taksimde sizi bekliyoruz.
mühendis, doktor, astronot ve cern' de çalışan bilimadamlarından oluşan kalabalıktır. mesajla değil telepati yoluyla haberleşmişlerdir. kıskananlar çatlasın gibi über yaratıcı sloganları vardır.

daha yazamıyorum amk. düşündükçe bağırsaklarım gurulduyor.
yurt genelindeki ak parti teşkilatlarına başbakan erdoğan'ı karşılamaya gelmeyin denmesine rağmen toplanan laf dinlemez, söz dinlemez topluluğun yapmış olduğu karşılamadır.

http://www.opsiyonhaber.c...a-gelmeyin-genelgesi.html
sadece ıstanbulda toplanmıslar, smsler va servısler havada ucusmus gelmelerı ıcın. kumanylarıda saymak lazım. halbukı gezı parkı oylemı turkıye dısından dunyada lıdersız bır toplanıs olmus ne yemek ne saervıs nede bedava sms ıle mıllete su saat burda olun ha denmıs nede bır lıder cıkmıs herkesı oraya yonlendırmıs yanı gezı parkı 5-0 onde hacılar. sızında cook calısmanız gerek.
100 000 değildir daha geçen saydım 350.000 kadar varlardı,
hatta arkadaşım da saymış 830 000 diyor,
bakalım..
uçağa binmeden 1 saat öncesine kadar bütün bültenlerde "nereye ineceği bilinmiyor" denilirken, bütün koyunlarının otobüslerle yeşilköy e çoktan varmış olması ile ne kadar yavşak ve yalaka bir medyaya sahip olduğumuzu anlamamızı sağlayan karşılamadır.

sahi kim haber verdi bu kuzucuklara?
gönüllerinden geçen otobüslerle gelmişler diyolla....
alana gelenlerin getirildiği parti araçlarından tutun da pankartı şapkası bilmemnesi incelendiğinde parti tarafından toplandıkları belli olmaktadır.

sayıları da 15.000 civarındadır.

attıkları sloganlar da ne kadar demokratik bir toplum olduklarını göstermektedir. pilot arkadaş da hazır bir yerde toplanmışlarken görevini yapsaymış kahraman olurmuş. * * * *
bu çocuklar hiç söz dinlemiyor ya. ille de yüce devletlümüz diye tutturmuşlar.
zorunlu tanım: erdoğan'ı karşılayan muhteşem ötesi insancıklardır.

1. 100.000 kişi olduğunu nerden biliyorsunuz? sayabilmeniz için o adamların orada günlerce olması lazım. alt tarafı birkaç saat orada kalıp 04:00 metrosuyla evlerine dönmüşlerdir, turnikelerden geçerken mi saydınız adamlarınızı yoksa koyun sayar gibi mi saydınız, merak ediyoruz.
2. eğer 100.000 diye ısrarlıysanız kasadan çıkan paraların karşılığı imza alındığını düşünürüm -ki bu en mantıklısıdır aferin size, imza almanız çok iyi olmuş. işin ucu para olunca, çok çakal kararlar alabiliyorsunuz.
3. keşke sadece gelmeyin demeseydi bakanlar falan. bülent arınç çıkıp ağlasaydı "nolur gelmeyinnnn" falan deseydi belki gitmezlerdi. çok içlendim.
4. hani milyonları vardı bu adamın, kaç gündür bize matematik hesabı yaptırıp duruyorlar. bu mudur yani? şimdi ben 1 milyonun %10'u havaalanına geldi, %25'i o saatte uyudu, %26'sı da o saatlerde sevişiyordu diye bir matematiğe girersem fem dershanelerine gitmeden türkiye 1.'si olurum haberiniz olsun.
gece saat 23.00 sularında twitter'dan i.m.gökçek tarafından milyonlar akıyor diye tarif edilen ve 15 bin kişinin ite kaka yaptığı karşılama.
not: i.m.g'nın bunun peşine yediği bir ayarlar var götümle gülmemek için zor tuttum kendimi! Hahahaha
ibne medyanın uydurmasıdır.

45 milyon kişilik şanlı kalabalık, 100 bin gösterilerek asil davamız kirletiliyor...
en fazla 10.000 kişinin karşıladığı olaya yüzbinler milyonlar akın etti demek hayalden öte değildir.
yüksek ihtimalle taciz ve tecavüzlerin diz boyu olduğu karşılamadır. * * *
- nasıl saydınız?
- 5er 5er.
- e anca.

sms ile çağırıp otobüs ayarlayıp götürüp adam başı da 70 lira (reyhanlıdaki gibi) verip getirdikleri adamlara da söz dünletemediklerini iddia etmek de bambaşka lan. 20nci yüzyıl kafası bunlar hep. artık tutmuyor.

sms ile adam çağırıp otobüslerle götürüp ses sistemini önceden kurup iş yapınca sadece ezikliğini, korkunu ve paniğini kanıtlamış oluyorsun.
--spoiler--
Kardeşlerim bakınız. Baş komiserimizin daha doğmamış bebeği anne karnında yetim bırakıldı. Şehirler yağmalandı, dükkanlar yağmalandı, esnafa zarar verildi. (kalabalık yuhalıyor) Bunlar Türk bayrağını yakacak kadar azgınlaştılar. Utanmadan, sıkılmadan Türk bayrağını ellerine alıp gezdirenler bunlara ne yazık ki bunlara oyuncak oldu.
--spoiler--

abi bu nedir ya?

eylemci kovalarken köprüden düşüp vefat eden polisi sanki kendi "kovalayın dövün" emri değil de kaçan eylemcilerin yere attığı muz kabuğu öldürmüş gibi duygu sömürüsü yapıyor.

bilmem kaç sene önceki başka bir olaydaki bayrak yakma olayını yalan haber olduğunu bile bile ajitasyon için kullanıyor.

sana inanan bir halk bu kadar mı aşağı seviyede görülür. bu kadar mı beşinci sınıf insan muamelesi yapılır. beyinlerini kullanmaktan aciz oldukları bu kadar mı sana oy veren insanların yüzüne vurulur.

ama gel gör ki onlar da desteklemeye devam ediyor. içgüdüsel heralde, zira mantık dahilinde olamayacak bir davranış.