bugün

Orada ilim irfana kendini adaması yüzündendir. Kütüphanede ders çalışmaktan kafayı kaldıramaz ki bir mesaj atsın. Canım ya.
iki ay olsa neyse de üç aydır mesaj atmıyorsa sıkıntıdır.
Bi ses kontrol yapmanizda fayda var sonra şey olmasin.
çok acıklı bir durumdur. geri döndüğünde neler olacaktır. merak konusudur.
başlık zaten kendi içinde tam bir paradoks. 3 ay mesaj atmamak nedir. zaten 1 hafta atmaz kıllanırsın. 1 ay olur hala mesaj yoksa bitti gittidir. 3 ay bekliyorsan bizzat mal sensindir.
Bosuna gitmemis oraya.
http://www.varbak.com/gal.../geyik-boynuzu-b10891.jpg
Sınavları yoğun olduğu içindir. Tabi ders çalışmaktan mesaja vakit mi kalıyor? Ah ah çalışkan sevgilim benim.
delik deşik olduğunu gösterir.
Hadi geceleri meşgul de gündüzleri neden mesaj atmıyor diye düşündüren tutum.
ilk üç aysa normal. türkiye'deki yokluktan kurtulmuş biri orada üç ayda zor toplar kendini. kucaktan kucağa zıplayıp duruyordur.
son derece tehlikelidir.
hat alamamıştır belkide. (bkz: polyanna)
Erasmusla rusyaya gitmiş olabilir.
Unuttun siz o sevgiliyi bence daha da bisy demiyorum.
muhtemelen gittiği ülkedeki erkeklere abayı yakmıştır.
Vurduruyordur.
Sırp bir sevgiliyle, sırpsındığı savaş planı yapıyor olabilir. Sonrasında savaşma seviş diyebilirler. Milletlerarası hukuğun ince nişanını atıyordur belkide. Herşey olabilir. Sevgiliye erasmusa göndermek, ülkeyi savaşa sokmaktır. Dönüşünde birçok bomba izine rastlanabilir.
Belki işi vardır nereden biliyorsunuz ha.
Sebebi merak konusudur.

Nataşa mı buldu acep?
Öldü mu kaldı mi . Başına ne geldi diye merak ettirir. Yaşadığını öğrenmek lazım.
hemen telaşlanmamak gereken durum. belki vurduruyordur. dediğim gibi telaşlanmamak gerekir.
mantıklı olandır. ulan bir kere St. Petersburg a gittim geri döndüğümde 10 aylık sevgilim ibrahim tatlıses gibi gözüktü.