1. 1.
  bir yazıcı markası. diğer sektörlere de el atmaya başladı yavaş yavaş.

  http://www.epson.com.tr/
  ... fth
 2. 2.
  nispeten daha sağlam uzun ömürlü projeksiyon cihazları olan, ancak gerek dış kasasında gerekse kumandasına kullanılan malzeme nedeniyle sağlamlık hissi veremeyen firma.
  ... onurude
 3. 3.
  kral seri , süper cihazlar üreten firma.kaliteli ve dayanıklı tüketim mallarında ilk sıralarda yer almayı hak etmiş marka.
  ... espressoartcoffe
 4. 4.
  yazıcıları iğrenç ötesi olan firma. 300 çıktı alacağınızın garantisini verirler ama 200 den öteye gidemezsiniz. bunlar bir yana kartuşları çipli olduğu için öyle her yerde dolduramazsınız. adamlar sıfır kartuş setlerine öyle fiyatlar söylüyorlar ki gidin yeni bir yazıcı alın daha iyi.
  ... atelyekumpas
 5. 5.
  kartuşları yeni bir yazıcı ile aynı fiyata sahip olan marka.
  1 ... piskolata erkegi
 6. 6.
  Kesinlikle yazıcısını almayın, cihaz 100 lira, kartuslar 80 lira, bi tanesi bitince siyah-beyaz çıktı almakta yok.
  ... sonbirdefa
 7. 7.
  özellikle lx serisinin son cihazları ile iyileşme kaydeden, nokta vuruşlu yazıcıları oldukça kullanışlı olan yazıcı markası.
  ... fabien
 8. 8.
  yazıcılarına ve kartuşlarına hiç güvenmediğim, tüccar firma. bir tarihte bir yazıcılarını kullandım, biten renk kartuşlarından birini değiştirdim, bu sefer de daha önceki gün dolu gösterdiği diğer kartuşu da bitti gösterince anladım ki, kartuş doluluk oranlarını makine üzerinden elektronik olarak manipüle ediyorlar, yeni kartuş alalım diye, eğer boş gösterdiği kartuşu değiştirmezsen de makine çıktı almıyor.
  bir de meşhur error 90'ları vardır, yazıcı o hatayı verirse hesapta makine ömrünün sonuna gelmişmiş, yalan hepsi, adam chiple ayarlamış içinden bir süre sonra o hatayı versin diye. düzeltmek için mürekkeple ilgili bir şeyleri resetlemen gerekir, yapabilmek için uğraşır durursun, programını ararsın. o da epson'un yeni bir yazıcı alman için tezgahladığı bir oyundur.

  bu sebeplerle siz siz olun, epson ürünlerine yaklaşmayın.
  ... existenz
 9. 9.
  Nokta vuruslu yazicilari efsanedir.
  ... nutellali balik ekmek