bugün

sözlüğün gelişmesi için daha çok bilgi içerikli entry olması gerekir zannettiğim, bu başlığı görünce yanlışımı anladığım entrydir...

(bkz: affet hocam)
oylamış olmak için oylayan yazar gibi ideal yazar tipine aykırı yazardır.
baskalarinin entrylerini de pek okumayan yazarlardir sozlugun gelismesine fazla yardimda dokunmazlar onun icin
(bkz: oy kullanma aliskanliginin olmamasi)
bu tür yazarların kendi istatistiklerinde her gün biri beni oylamış mı diye bakmaları ürkütücüdür.
ekşi sözlükteki gibi bir karma puanı olmaması nedeniyle ve beğenilen entry sayısının sadece 10 adet olmasından kelli, kendi ve sözlük adına iyi yapan yazardır. insanlara okuyacak daha çok materyal sağlamaktadır. ki sözlüğün gelişmesi içeriğinin uçsuz bucaksızlığıyla doğru orantılıdır
beğeni kriterleri yüksek olan bir yazar olma ihtimali yüksek olan yazardır.beğenildi diye gaza gelip,daha bir şevkle entry giren yazarların ruh halini de merak eden yazardır.ayrıca,oy ver derken aslında alttan alttan ben iyi yazıyorum sadece oy değil iyi oy ver mesajını da gören yazardır zira kötü oy yüzünden bir sürü kişi ibne-motora çıkmıştır ve bir sürü entry de kötü oylanıyor diye acitasyon yapılarak editlenmektedir.oy isteyenler için oylama grubu kurulmasını ve oy isteyenlerin bu kişilerle irtibata geçmesini öneren yazardır.
oylamaya önem vermeyen takmayan yazarın takıcağı tavırdır. benimde içinde bulunduğun yazar grubudur.
burayı forum sitesi sanan zihniyetin girdiği başlık.

haftanın en çok oy veren kişisi olabilmek için her entrye oy veren tiplere bir çeşit tepki göstermektir. (bkz: kendimden biliyorum) nasıl o kadar entry okunurda hepsine oy verilir aklım almıyor.

(bkz: emeğe saygı)
(bkz: teraziyi unutmayalım lütfen)
(bkz: entry girmeyip sadece oylama yapan yazar)
(bkz: entry oylamak yerine başlık açan yazar)