bugün

Sözlükte de adil olmayıverelim değil mi ama? Yazara oy veririm. Genelde eksi oy veririm.
ilk entirisi olmayan başlıklar.
sevilmeyen yazar sevilen bir şey de yazsa oylamamaktır.
Sözlük içi sevdiğim aktivitelerden biridir. Yasakçı tiplerin nickini gördüğüm anda eksiyi basarım, hiç acımam.
entry'i beğenmese de yazan yazarı sevdiği için eksi yerine artı vermektir. ya da benze şekilde entry'i çok beğense de yazan yazarı sevmediği için artı yerine eksi vermektir.
entry'i beğenmese de yazarı sevdiği için artı oylamaktır.
sevilmeyen yazar entry girdiğinde beğenilse bile eksi oylamak ya da oylamamaktır. ya da sevilen yazar entry girdiğinde beğenmese bile oylamaktır.
eksi sozlukte sikca yasanan olaya ssg odun yazsa deli gibi fav geliyor.
aklima
"ben odunu bile milletvekili sectirirm diyen."suleyman demirel i getirmistir.
kukla, lookin gibi yazarlarda gerçekleşen durum.

ben yapmıyorum şahsen. ama yapan birçok kişi var.
Müslüman yazarlara yaptığımdır. Gördüğüm yerde eksiliyorum.
uludağ sözlüğün acı durumu. evet.
(bkz: yazıyı değil yazarı oylamak) * (bkz: yazari değil yaziyi oylamak)
(bkz: partiye değil kişiye oy vermek)
her şeyden önce günahtır.
(bkz: önyargı)

yada

(bkz: ön yargı)
%47den sonra şaşılmaması gereken durumdur...
yazar kişinin yazılarına ve zeka gücüne güvenen ve yazı stilini benimsemiş uuserlerin gerçekleştirdikleri eylemdir.

kötü gibi görünse de, kötü başlamış olsa da, içinde geçen herhangir bir kelime, ya da cümle okuyan kişinin beğenisini kazanabilir.

herzaman mükemmelliği yakalayamayacağını düşünerek tebessüm ile oyunu kullanır.

artı ya da eksi yönde de olabilir elbette...

gönül ister ki, bütün entry'ler iyi yönde oy alsın...
zaman zaman haksızlık yapmaya, zaman zaman da abartmaya neden olan durum. çok sevilen bir yazara veya kanka olan yazara genelde iyi oy verilir. ancak, birkaç entrysinde size ters düşen şeyler yazmış bir yazarın entrylerine de eksi oy verenler olabilir. bu da o kişiye haksızlık olur. aslında en iyisi, hiç yazarın ismine bakmadan oy vermektir.