bugün

var böyle bir şey. kanun çalan birini tanıyorum böyle. güzel sanatlar mezunu ve kanun çaldıkça devleşiyor adam. yakışıklı olmayabilir ama kesinlikle karizmatik ve çok kültürlü. ayrıca kendisi türkmen ve türk milliyetçisi. türk erkeği çekiciliği diye bir şey kesinlikle var.

türkü barda bağlama çalan esmer hewal takıntılı kantin solcusu kezbanlar anlamaz.

(bkz: ali nin sekiz günü)
baş parmağımı işaret parmağımla birleştirip ıslık çalabiliyorum.
Blok flüt sayılıyor mu?

Gençliğimde bayhan’dan seninle olmak var ya çalıyordum.
Herhalde hala çalabilirim diye düşünüyorum.
Başlığı konusundan saptırmışsınız yine gaza gelip lan develer.

(bkz: enstrüman çalan uludağ sözlük yazarları)

Buna gitsenize olm. Hemen heyecanlanıyonuz yaa kıyamam *
görsel

Hem de iki tane birden çalıyorsa double çekici oluyor.
tellilerin o enfes bilek ve parmak hareketleri zaten en başından yapamam dedirtmişti bana. Bilardo ıstakasını parmaklarının arasından geçiremeyen ben gitar,saz veya türevlerini zaten çalamazdı bundan şüphem yoktu ancak bir deli cesareti ile ney üflemeye niyetlendim. Sesinde dingilnlik bulduğum ne varsa hep beni çekmiştir,ney de böyle bir aura ile benim kulaklarımın daimi mizafiridir. Her zaman yemek olmaz biraz da pişireyim dedim ney üflemeye niyetlendim, ben üfledim kimse duymadı. Ben üfledim ve ben dahi duymadım. Bu döngü bir süre kendini tekrar etti, o ara fen bilgisi derslerinde öğretilen enerji ve su döngüleri geliyordu aklıma bunlar asla kaybolmazdı demek ki benim üflediğim hava, ses olmasa da en azından kaybolmuyordu. velhasıl benim üflediğimi ben duyamadan son bulan bir girişimdi ney, hala bu alandaki en büyük yetim dinleyebilmek, dinletilerine gidebilmek, ağzım açık hayranlık ile seyretmek.

velhasıldan sonra bir de sözün özü vereyim buraya, enstrüman çalan erkek değil de zor bir işi başarabilecek yeteneğe sahip olan erkek çekiciliğidir bu ve bir gerçektir. Ben beceremedim becerebilenin bileğini öperim.
(bkz: bill clinton)
gel bu yana...
Merhaba 28 tane alet çalıyorum üflemeli vurmalı yayli aklınıza ne gelirse. Benim gibi müzikten anlayan müziği seven bir bayanla tanışmak ısterim tercihen saksafon çalsin. Teşekkürler.
7-8 sene müzik grubu işleriyle uğraşmış, taksim'de kadıköy'de birçok kez sahne almış ve enstrüman çalmayan bir vokal olarak söylüyorum ki olmayan çekiciliktir. Nerde egolu, mal aq çocuğu varsa gitarist, baterist falan oluyor aq. Enstrüman çalıyor ya bu aq salaklari hep bi artistlikler. vokal olmayı çok kolay falan sanıp sürekli biz enstrüman tasiyoz çok yoruluyoz ya senin işin çok kolay havasındalar. Ama bigün bi şarkıda back vokale ihtiyaç olur, Bi cümle back vokal yap dersin konserde, sesleri çıkmaz. Noldu aq çocuğu kolay miymis? Çift gitarlı grupta, bi sahnede 30 tane şarki söyle bakalım o gitarı gotune bile sokarsın vokal olmamak için.