bugün

hele hele son klibinde resmen orgy'nin dibine vurmuş sapık şarkıcı...

ya abaza ya sapık. sapık olduğunu düşünmek bile istemiyorum..
e ama o kadar zengin ve yakışıklı olduğuna göre abaza da olamaz yanii...
uuuu uuu u uuuu u
'tonight' şarkısıyla dalga konumuz olmuş olur olmadık yerde 'uuuu'lamamıza sebep olmuş latin şarkıcıdır kendisi.
hakkını yemeden dinlenesi şarkılar yaptığını da ekleyeyim.
hero derim başka da bi şey demem. başka bi şeyi yok zaten.
tonight I'm lovin' you şarkısı ile büyülemiş şarkıcı.
sadece kızlarla yiyişmek için klip çeken ünlü popçu. her klibinde ayrı bir güzeli götürüyor. son klibinin tek rakibi rammstein - pussy olabilir.
sesi bir başka elemanın'dır.

(bkz: kümenin elemanı)
hero gibi beni benden alan do you know ,ring my bells,rythym divine,can you hear me gibi daha başka güzel şarkıları olan hemen her klibinde cinsel içerik barındıran latin şarkıcıdır.
minik pipisine rağmen bütün herkesi içine alan bir sexapaliteye sahip, görenlerin gömülesini getiren bir şarkıcı.iLAH!
sırf yiyişmek için klip çeken şarkıcı.
yahu bir insanın tek bir klibi bile mi yiyişmesiz olmaz. bir tanesi bile mi?
abazan mısın olum? gerçi bence hoş çocuksun ha her türlü giderin var o ayrı. ama nedir bu klipler allahını seversen enriko? niye ya niye? biz de enriko ile öpüşmek istiyoruz, biz de yiyişmek istiyoruz, anne bizde niye yok?
öptüm canım.
bayanlara her enrique iglesias dendiğinde içlerini gıdıklayan,kliplerinde kızlarla yiyişen güzel sesli popçu.
sırf sevgilimin soyisminden dolayı dinlediğim tek şarkısından başka şarkısını bilmediğim kişilik. ispanyol olması kanımca + yönü.
gözüme bazen apaçi, bazen de dünya harikası gibi gözüken adam. tabii ki her iki durumda da hatunları götüren o.
dirty dancer'dan başka birşey hatırlatmayan şarkıcı.*
kliplerinde abazana bağlayan ama hakkını vermek gerekirse şu ana dek oldukça iyi parçalar çıkarmıştır ortaya. sesi slowlara daha iyi gidiyor bence. en güzel parçaları bana göre; hero, somebody's me, just want to be with you, maybe, bailamos, i like it, tired of being sorry diye gider. ciara, sean garrett ve whitney houston ile yaptığı düetler de aklıma diğer gelenler. fanı falan değilim ama genele bakınca güzel işler yapmış şu ana dek bence.
böyle erkek niye yakınımızda yamacımızda yok dedirten, kliplerinde her ne kadar sevişgen olsa da kendini izlettiren, izledikçe iç geçirten nadir ünlülerden. adam ispanyol beyler dağılın.

(bkz: ispanyol ateşi)
Çoğu erkeğin kıskanıp gay godoş vb. dediği, başarılı ve oldukça çekici bir latin şarkıcı.
bamyayi ortaya cikarmis ancak sesinde inanilmaz bir tini olan sarkici.
tonight i m fucking you şarkısını yeni dinledim.

şimdiye kadar hep "loving"lisini dinlemiş kendime dansediyordyum. bu gün internetten "loving"lisini açmaya niyetlendim. kendi halimde kaptırmış dansederken "fuckin" kelimseini arap şükrü gıırtlağı ile telafuz edince neye uğradığımı şaşırdım kanım dondu.
hani bazı insanlar köylü gibi konuşur ya, kürtçeden bozma bir türkçe ile. hah. işte aynen öyle bir "fucking" diyor.
adam her "I know you want me" dediğinde insanın içi bi hoş oluyor.

edit: o sözü bi an kulağımda çınladı yanlış yazmışım. özet imla
ispanyol aksanıyla ingilizce konuşmanın ağzına sıçmış insan evladıdır. "L" harfini kullanışı beni benden alıyor yahu. *

edit: içimde kalmıştı.
(bkz: olsa da yesek)
kağıt toplayan bebelere benzeyen şarkıcı. ama babası julio iglesias olunca adamın demek ki böyle oluyor.
istanbula gelse de konserine gitsek diye hevesle beklenen ünlü ispanyol şarkıcı.
6 ay sonra gelen edit: dualarım kabul oldu, şaka gibi.
Sesi ve fiziği muhteşem ötesi olan latin sanatçı. 500 den fazla ödüle sahip başarılı ve müziğiyle adını duyuran kişilerden. Euphoria albümüyle büyük yankı bulan, ayrıca çıkardığı single larla oldukça başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Jeniffer Lopez, Usher, Lil Wayne, Akon, Whitney Houston gibi önemli sanatçılarla çalışmıştır. Ayrıca Pitbull'un kankası.
http://www.youtube.com/watch?v=YqZTm5n9xHw

şarkısı pek bir güzel , özellikle ses sistemi olan araçlarda sağlam bas sesi çıkartır.
güncel Önemli Başlıklar