bugün

Şüphesiz ki biz baturistlerin korkudan yüreğimizi ağzımıza getiren ürkütücü olay.
Ya sana bişi olsaydı enes, allah muhafaza? YouTuberın boynu bükük kalırdı, yapma paşam öyle şeyler, endişeleniyoruz senin için...

https://www.webtekno.com/...r-e-konu-oldu-h51071.html
patur putur abimiz naparsa onun arkasındayız.
Sizene kardesim adam sinirlarini zorluyor isi bu. Bu sekilde ekmek kazaniyor. Birakin herkes isini yapsin. Evet.
vay be -bu videodan anladığım kadarıyla bu herifler araba kullanmayı doğru düzgün bilmiyo resmen. Üç vakte kadar bi kamyonun altına girer bu salaklar.

Ben gayet normal audi 'yle almanya otobanlarının hız limiti olmayan yerlerinde 270 falan basıyorum.

Bu adamların en dikkat çeken özelliği -bu herifler stresli aga. Hız yaparken de direksiyonu çok sıkı tutuyolar, korktukları için.

Direksiyonu elinin içinde ezersen -istemsiz bir hareket yapma ihtimalin çok yükselir -ve 270 le giderken -yol boş bile olsa istemsiz bir hareket yaparsan - atacağın taklaların sayısı herhalde 20 nin falan üstünde olur.

Almanya'da böyle arabaları deneyecek pilotlara -3 mü 4 bin saat kapalı pistte -ya da trafiğe kapalı havaalanında eğitim şartı koşarlar. Bi de arabayı tamamen tanıyo olcaksın. Yoksa şu videoyu bi Alman izlese "bunlar direkt gerizekalı "diyecektir.

Her kim kapısını bile açmayı bilmedigi bir arabayla 270 km hız yapmaya kalkarsa o şahıs süzme bir gerizekalıdır.

Olm lan herifler hiç otomatik vitesli araba kullanmamış olmalılar ki adam bi de utanmadan " araba vites atarken geriye tepki veriyo " diyo !! Bak mesela bana verse o arabayı araç vites atarken "geri tepmez" ,gaz pedalından ayağını birden çekersen olur o -sürücü kursunda ilk onu öğretirler adama...sadece Ferrari diil herhangi bi otomatik vitesli audi ya da daimler de öyle öküz gibi ayağını gazdan birden çekersen -geri tepecektir.

Bunu bile bilmeyen adamların otomatik vitesli Ferrari denemeleri -olsa olsa anca türkiye de olur.

Tanım -hayatımda gördüğüm en ciddiyetsiz iki salağın yaptığı bi youtube videosu.

Bi de anladığım kadarıyla bu salaklar türkiye de meşhur falanlarmış ...

Benim Claudia diye bi arkadaşım var -kocasında canavar gibi bi bmw var. O direksiyonda Claudia otursa o arabayı bu salaklardan daha iyi -çok daha iyi kullanırdı ...

Üzüldüm be sözlük - valla üzüldüm ...

Almanya'da da denerler arabaları - ama videosunu çekmeden önce pilotlar bir ay o arabayla dağda her yerde denemesini yaparlar.

Arabanın kapısını açmayı bilmeyen adamın o arabayla 270 km sürat yapması kadar ciddiyetsiz bişey düşünemiyorum valla. Hayatta bu kadar da lakayt olmamak lazım.
Ensest budur gene yapmış yapacağını ama allahtan bir şey olmamış olduğunu bir düşünsene türkiye çapında veletlerin hepsini aynı anda eneş apilerine ağlıyorlar.
Senin arabayla aynı model bi arabayı -mesela benim arabanın hemen hemen aynısı bi başka audi yi bi kere kullanmıştım.

Debriyajı başka yerde kavrıyo -direksiyon kavraması başka türlü -arabada benim lastiklerden başka lastikler takılı, virajlarda başka türlü reaksiyon gösteriyo, frenleri başka türlü tutuyo...

Bi tek görünüşü tamamen aynı. Yoksa bambaşka bi araba ...

Ferrari'nin gaz pedal reaksiyonlarına bile anca iki haftada falan alışırsın. Ben benim arabayla 270 falan bazen yapıyorum ama arabayı kaç senedir kullanıyorum, çok iyi tanıyorum arabayı.

Şöyle bi düşündüm de - hiç tanımadığın arabayla sürat denemesi yapıyosan -daha herif "bu arabanın vitesi nerden değişiyo " falan diye soruyo - sen profesyonel falan olamazsın -bildiğin gerizekalı olursun.

Bazen youtube da otobüs kaptanlarıyla yapılmış söyleşilerle karşılaşıyorum. Esas profesyonel onlar. Adam bi oturdu mu 1000 km gidiyo. Bi tane yeni travegolarla ilgili bi videoda kaptan diyo ki "bu otobüs bir haftadır bende, daha tam alışamadığım için temkinli gidiyorum !!" ki adam aynı videoda bir hafta da 8bin km yol gittiğini de söylüyo.

Yani demem o ki -sözlük ergen dolu, ve bu salakları cool bulanlar da var bu sözlükte.

Bi sözlük abisi olarak bi de en az 20 yıllık bi şoför olarak - ben araba kullanmayı istanbul da kadıköy maltepe dolmuş yolunda öğrendim -daha bi çöp bidonuna bile çarpmadım - siz ergenleri temin ederim ki -bu videodaki şahıslar gerizekalı ve sakın bu tiplere özenmeyin.

Bu dünyada hiçbi tecrübeli şoför tanımadığı arabayla 270 km sürat yapmaz.

Arabayı tanıyana kadar fazla maceraya atılmayacaksın-bu öğüdümü tutun.

Hiçbi araba bir diğeriyle aynı diildir. Aynı model iki audi bile farklı farklı arabalardır. Zaten koltuğa oturduğun anda anlarsın arabanın reaksiyon değişikliklerini.

O yüzden ... aman diyiim. Özenmeyin böyle züppelere. Fazla yaşamazsınız yoksa. Bu kafayla bu herifler de fazla yaşamazlar.