bugün

diyecekseniz olm sinan ne işin var böyle olaylarla? napalım alın yazısı. kız verecem diye tutturduysa yapacak bir şey yok doğal olarak. doğanın kurallarından biri çiftleşmek. gerçi burada ayrı bir parantez açıyorum. insan çiftleşmek haricinden canı sıkıldığında, üzüldüğünde, sevindiği seks yapan tek varlık.

haftanın yedi günün en az altı gününü birlikte geçirdiğim arkadaşımın üzgün hanımı burada yine ayrı bir parantez açıyorum, üzgün olmasının nedeni arkadaşımla ettiği kavgadır, kendileri benimle dertleşmek istedi. sonrası derin bir karanlık. nedeni rtük'ün koyduğu sansür değil elbette. zall'un sansürü burada devreye giriyor. üzüntüsünden kendini fışfışlatan bu kadının bir orospudan farkı nedir? hemen cevaplayalım para almaması. neyse arkadaşın durumu ise bambaşka. artık en yakın arkadaş tahtından şahsım tarafından indirilmesi farz oldu. burada üçüncü bir parantez açıyorum, siz değerli yuzırlarımızın da bu hareketi yapması farzdır zira kendileri illa ki bu tip olaylar yaşayacaklardır.

yok ben en yakın arkadaşıma ihanet etmem diyorsanız bir daha düşünün? siz evlenseniz, koynundaki sizin karınız olsa... arkadaşınız hayır diyerek gizli eşcinsellik belirtisinin bayrağını oraya diker miyid? yoksa kendi bayrağını başka yere mi dikerdi? içinize kurt mu düştü?

işin özeti şudur. en yakın arkadaşınız olsa dahi söz konusu kuku olunca olaylar değişir. belirli sınırları önceden çekmek gerekir. aksi taktirde en yakın arkadaşınız artık en yakın boynuzlu arkadaşınız olacaktır.
kayıkçı işidir.
(bkz: fış fış kayıkçının yarrrağı)*
alan da satan da memnun, fışfışa devam.
bir de olayın öteki tarafı var.
karısı fışfışlanan en yakın arkadaş siz de olabilirsiniz.
(bkz: en yakın arkadaşınızın karınızı fışfışlaması)
(bkz: fışfış)
(bkz: fışfışlamak ne la)
* *
arkadaşın mahalleden adam toplayıp karınızı fışfışlamasıyla sona erecek rezil maceradır.

tamam sözlükte böyle komikliklerle eğleniyorsun da biraz düşün be abicim.
(bkz: hacı fış fış)
(bkz: kişiliksiz insan söylemi)
(bkz: genç arkadaşlar rahatsız)
"fıış fıış kayıkçı "da ki fış fış mı bu?
(bkz: aheste çek kürekleri mehtap uyanmasın)
(bkz: akla durgunluk veren başlıklar)
(bkz: sikmenin kibarcası)
(bkz: fışfış)
böyle bir ilişkinin ürünü olanların, hayalini kurduğu namussuzluktur.
(bkz: fışfışlamak ne lan)
şerefsizliğin daniskasıdır. en yakın arkadaşın karısını bırak fışfışlamayı, bunu düşünmek bile ona yapılacak en büyük şerefsizliktir.En yakın arkadaşının karısının ilişki teklifini reddederse eşcinsel olduğunun düşüncesinin kol gezdiği yere gitmek,gezmek ve meydan yerine sıçmak isterim.dost dediğimiz manavdan alınmaz,her daim bulunmaz kıymetli bir varlığın karısının da siz onu becermeyince eşcinsel olduğunuz sanrısına kapılan algısına algısına da işemek istiyorum. kukusuyla sikiyle oynarken bile insan bunu düşünmezken eyleme dönüştürmenin adı uzun ve sözlük formatına aykırı.

(bkz: kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma)
(bkz: fış fış kayıkçı)gibi oluyor galiba. herhalde ondan oynamak istemiş arkadaşımız. hani karşılıklı yerde oturulur. ayaklar uzatılır, eller karşılıklı tutularak. bir öne bir arkaya işte allah ne verdi ise.

hatta tekerlemesi de vardır:

fış fış kayıkçı.
kayıkçının küreği.
akşama fincan böreği. **
biizim evde etimiz var.
bir de yaramaz kedimiz var.
kedimiz eti yerse.
annemiz bizi döverse.

gıdı gıdı gıdı gıdı (denilerek eşler karşılıklı birbirini gıdıklarlar.)
(bkz: fışfış sözlük)
(bkz: hainlik)
(bkz: zina)
hugo tarafından yapılan bir şerrefsizliktir.

(bkz: nereye fışfışlıyoruz)

bir de şirinler tarafından yapılanı vardır.

(bkz: en yakın arkadaşın karısını şirinlemek)
yaptıgı herseyi gidip en yakın arkadasına ballandıra ballandıra anlatma alıskanlıgı olan erkekler acısından tehlikeli davranıstır.
hiçbir zaman en iyi arkadaş olmadığının iyice anlaşılmasıdır.
en yakın arkadaşımın karısını kesinlikle fışfışlamam gibi tabuları önce yıkmak gerekir. adama sormazlar mı ulan şeyin yok mu senin. sen fışfışlamazsan gelir başkası fışfışlar. bu işler böyledir. sonra vay ben görmedim vay ben duymadım diyenin vay haline.
oradan hemen kaçılmalıdır en yakın arkadaşın hanımını götürürsen o artık senin en yakın arkadaşın değildir haa samimiyetten yaptım diyosan o ayrı aramızda bi hanımın lafı olmazsa mevzu değişik yorumlanır ama her durumda cehennem için yerini ayırt etmişsin münafık hacca uçak kaldırsan temizlenmessin.
(bkz: serefsizlik)
(bkz: karını fışfışlıyorlar bir dost)
(bkz: kınayı getir aney)