bugün

Moda olmuş bir durumdur.
+kanka hayırdır ne iş o kız
-yok olum kankam o benim yaa
+yaa bırak hadi yemişim kanka ayağını biliriz.
-lan oğlum kankam dedim bişey yok aramızda(1 ay sonra sevgili oldular)
Yokluktan buduruma gelmişizdir.
kardeşlerinle dönmedikten sonra ne anlamı var ki?
Hiç hoş karşılanmayacak olay.
Allah düşman başına vermesin. Derhal arkadaşlık kesilir, kesilmeli.
(bkz: en yakın arkadaşın eski sevgiliye çakması)

çok da yakın olmadığını hatırlatan durumdur.
hiç başıma gelmemiş durum. bir de bunu şeref yoksunu ezik insanlar yapabilir ancak.
En yakın arkadaş olma statüsünü kaybedecek olan arkadaştır.
Kimsenin sikinde olmayan durumdur. Arkadaşım için sorun olmuyorsa umrumda bile olmaz.
birlikte büyüdüğün yakın akrabanın çıkmasından daha az kötü bi durumdur.

ama adı üstünde eski sevgili tırt.
En yakın arkadaşımın yapmayacağı seydir .
sevgilin bir zamanlar en yakın arkadaşınsa gerçekleşmeyecek durumdur.
Hoş olmayan durum. insanı iki taraftan vurmak çok acıtır.
gormek, twmih etmek degildir esas sorun. sorun sizin yaninizdaki kizi, sevgilinizi sizinle gormus, beraberce vakit gecirmis guvendiginiz kardesim dediginiz insanin sevgilinize goz dikmis olmasidir. opulmus dudak degildir mesele. 1 kez takilip opustugunuz kiza kankanizla ucunuzde isterseniz grup yapin ama sevgiliniz ayri.
o adami evinize aliyorsunuz, guveniyorsunuz.
insanı tokat yemişe döndürür aslında ama hiçbir şey hissetmiyor gibi hissedersiniz. ama içiniz kan ağlar oysa.
insana çok kötü hissettirir. ikisinden de iğrenirsiniz. Arkadaş mı fırsatçı mı kaşar mı orospu mu bilinmez tabi.
eski sevgilinin en yakın arkadaşından ayrıldıktan sonra ''affet beni'' diyip geri dönmesi. * * *
ağlama melis diyemedim o zaman o espiri yoktu
kişinin eski sevgiliyle çıkan en yakın arkadaşın annesiyle çıkmaya başlayarak kendi lehine çevirebileceği durum.*
ilk başta fazlasıyla garipsenen, ama zamanla size siktiri çektirecek olan olaydır.
en yakın arkadaş olduğu sanılan şahsın, aslında en yakın arkadaş olmadığını gösteren durumdur.
hersey insanlar için. herkesin başına gelebilir. hatta doğal bi durum etrafta bu kadar şerefsiz varken.
zamanımızda olan alışık bir durumdur artık şaşırmamak gerek.
çok kötü bir olaydır. insanı depresyona kadar sürükleyebilir.
insan midesinin kaldırmaması gerekn bir durumdur. ister istemez akıllara acaba benle beraberkendemi? sorusunu getirir. iğrençliktir, kısa sürer, bir bakıma iyidir, etrafınız temizlenir belki daha kötüsüde olabilirdi.
eski sevgilinin uzaklaşması yakın arkadaşı da uzaklara götürmüştür.
(bkz: vatan sağ olsun)