bugün

en sevilen şarkının en nefret edilen şarkıya dönüşmesidir. birden fazla nedeni vardır elbette en belirgini ise sabah alarm sesi yapılan şarkılardır. nefret etmek için birebir.
en sevilen şarkı dinlenirken çok sevdiğiniz birinin ölüm haberi gelir ve dönüşüm gerçekleşir.
bi kac ay veya hafta surekli o.cok sevilen sarkiyi dinlemektir. bir sure sonra duymak bile istemezsin.
Sevdiğiniz şarkıya platonik aşkınıza adarsınız. O şarkı çaldıkça onu kendinize daha yakın hisseder hem şarkıyı hem de aşık olduğunuz insanı daha da yüceltirsiniz. Ama bir gün o denizlere sığmayacak şekilde aşık olduğunuz insanın ne bok olduğunu görürsünüz. işte o an dinlediğiniz her notaya duyduğunuz her kelimeye lanet edersiniz.
alarm olarak ayarlamak.
o şarkının herkesin dilinde olması artık baydı durumu olması özellikle sevmediğimiz birinden duyduğumuz zaman.
Eski sevgiliniz de o şarkıyı seviyorsa ve sahnede o şarkıyı söyleyip/çalıp bir yeri içinize sinmemişse, duymak bile istemez, götüm götüm kaçarsınız.
Nedeninde kişinin hayatına giren veya hayatından çıkan insanların etkisi büyüktür.*
rodi, defacto, lcw gibi mağazalar sağ olsundur.

not: o değilde ne fakirim lan yazdığım mağazalara bak.
geçici bir durumdur. ayrılık nefreti bir zaman sonra diner. özlemek çilesi başlar. bu şarkıyı her duyduğun anda artık sadece yüreğin sızlar ve gözlerin dolar. not: rahat bırakın lan beni.
sonradan bok remixi, mahmut feati, sexo edition'ı çıkması ile tadının tuzunun kalmaması olayıdır.
doğru tespittir.
demek sadece bana olmuyormuş, orhan gencebay'ın ayşem adındaki bir parçası var bilenler bilir, lan ne severdim ben onu, ama her gün radyolar tutup da başka şarkısı yok gibi üstüne gide gide bıktırırcasına çala çala şarkıdan nefret ettirdiler. bilmem artık anlatabildim mi?
don omar - dale

yıllar önce ilk çıktığı gün en sevdiğim şarkıydı 1 hafta sonra en nefret ettiğim şarkıya dönüştü.

her yerde çok fazla çalması özellikle cep telefonları melodisi olmasından kaynaklanan bıkkınlık.
herkesin diline pelesenk olduysa çok normaldir.
çok çok fazla dinlenince her şarkının başına gelmesinden ötürü çok sevdiğiniz bi parçadan da bu yolla soğuyabilirsiniz.
mesela iş yerinde devamlı çalıyor olabilir. sadece iyi moddayken değil canınız sıkkınken ya da önemli bi işle boğuşuyorken fonda o şarkı çalıyor olabilir. genelde böyle durumlarda kişi ister istemez soğur.
yıllarca gizli kalmış mahremin haline gelmiş şarkıyı her yerde duymaya başlayınca bahsedilen nefret etme süreci gerçekleşir.
alarm sesi olarak ayarlandığında 2 günde nefret birikir içinizde şarkıya karşı.
başka birinin telefonunda zil sesi olarak duyulması.
gerçekten sevdiğiniz biriyle ortak şarkınız olabilir. tabi kavga etmeniz veya sevgiliyseniz ayrılmanız sonucunda nefret edilen şarkıya dönüşebilir.