bugün

Huzursuzluk.
Çaresizlik.
Pişmanlık.
Yetersizlik hissi. Gerçekten kötü bir his. Biraz düşününce bazı hislerinde temeli bu his sanki. Birini kaybetmek, o kişinin bıraktığı boşluğu doldurmaya yetmiyorsun, başkaları da yetmiyor biliyorsun. Kıskanmak, kıskandığın kişiye artık yetmediğini düşünmeye başlıyorsun, yalnızlık, sen bile kendine yetmez olduğunda etrafta birileri olsun istemiyor musun? Bence yeteri kadar kötü bir his. Umarım kimse hissetmez.
Çaresizlik...
(bkz: hissizlik hissi) .
platonik.
yanlış anlaşılmak.
Ümitsizlik.
işte girilen entrileri topla hepsi mevcut .
Gözlerin dolup boğazın düğümlenmesi.
Hiç beklemediğin bir anda gelen çaresizlik hissi bunun tarifi yok.
Mutluluk, bir yandan heyecan. Gençlik ateşi. ama bitecek olmasının veridiği hüzün, telaş...
90+5 de son topun kalecide kalması.
Yazılmış ama yine yazayım çaresizliktir.
Boğazında 7 tane düğümün olup, sadece gülümsediğin zamanda oluşan o ağlama hissi.
ihanete uğradığını öğrenme hissi. ihanete uğradığın o hiçbir şeyden habersiz iken bana bu kötülüğü kim yapıyor diye kendi kendine cevap ararken yaşadığın o kararsız ve çaresiz meraktan daha kötüdür.
o kadar üzülmek ki o ağlama hissinin gelmemesi, gelse bile göz pınarlarının 404 errör vermesi 404'le yapıştırılmış gibi, akmaması... yaşıyorum dostlar siz yaşamayın. saygılar.
(bkz: bad trip) maddenin yan etkisi.
tonlarca plan yapip bosa cikacagini anladigin o anki his. sonrada bir silkelenip kendine gelirsin iste.
tuvaletten çıktıktan sonra hemen birinin içeri girip saniyesinde geri çıktığını görmen ve o kisiyle göz göze gelinmesi.
Tam hazırlanmış evden çıkıcakken son bir kez tuvalete girerken çorabın ıslanması çok kötü bir his.
Konuşamamak.
Benim burada ne işim var hissi
bi de telefon ile aranan kişinin ses tonundan, rahatsız ettiğimi hissetmek.
güvendiğim dağlara kar yağması benim için açık ara en kötü his.