bakis açısina gore degisen burctur.

elbetteki balik burcu kadini
basak burcu kadini/erkek
ve boga burcu kadin/erkek
balık burcu değildir.
tabii ki akrep. bakın akrepler zibididir. alınmaca gücenmece yok.

edit: eksilemesenize akrepler. pislere bak ya. hep böyle işte bunlar.
tespit için posta gazetesi günlük burç yazılarını okumak lazımdır. hergün okuyun ama.

arkadaşa da bi bakış aşısı yapın.
tabii ki ikizler. adamlar bile bıkmış ikizler olmaktan. alayını imha etmeli.
başak ve ikizlerdir. hele yükselen aslansa sıçtığınızın resmidir.
ikizler burcunun hep iki yüzlü olduğunu söylerler*. ne kadar doğru bilemem.
kesinlikle balık kadar boktan burç yok.
kesinlikle yengeç aga, resmen üvey evlat muamelesi görmüşüz anasını satayım, evcil, duygusal, sakin, pek bir naif, pek bir uslu. bu ne lan. hani vur ağzına al ekmeğini. arada bakıyorum, dingin dingin yorumlar. yazsana lan bugün de helikopterden helikoptere atlarken sarjor değiştiresin var diye. niye sürekli insana ensesi okşanan kedi hissiyatı yaşatırsınız. ibneler sizi. pluton muamelesi görüyoruz yemin ederim.
Erkekte aslan, kadinda akrep.
terazi değildir.
(bkz: öküz burcu erkeği)
yay. ama erkek olanı derim başka bir şey demem.*
erkekler için bence sadakkatten bihaber yay..

kadınlar içinde başak,ay sürekli eleştir başka bi özelliği yok *
erkekler için başak, yengeç, balık, akrep burçlarıdır. başak dolandırıcı ve cinsiyetsiz gibi, yengeç ağlak ve küsüp gitme eğilimli, balık çapkın ve yalancı, akrep şiddet yanlısı sapık ve çapkındır. kişiyi, birinci kötüyü seçmekte zorlarlar. dişilerdeki durum aile terbiyesine göre değişir.
aslan, akrep olmadığı kesindir.
göreceli olarak balıktır. Karakter olarak oğlak daha kötü ama oğlak en azından açık. Balık çok iyi rol yaptığı için tehlikenin nereden geleceğini anlamak çok güç. Balık diyorum o yüzden.
yengeçtir, şerefsiz arkadaşlarım hep bu burçtan.
Herkez su burçlarına düşman olmuş.Akrep , yengeç , balık neredeyse her entryde var.Aslında iyi insanlarız ama siz bizi anlayamazsınız.Bence aslan.
Balık erkeği.
Aslında kötü burç yoktur insanların anlaşamadığı uyumsuz olduğu burçlar vardır bence.
mesela koçlar ve akrepler beni yorar.
anlaşamıyoruz.
Yukseleni ikizler olan koc.kafasinin ici 3.dunya savasindan hallicedir.burclara inanmazdim ama oyle diyorlarmis..
Kötü burç yoktur bakımsız burç vardır.
Akreptir efenim. Biliyoruz da söylüyoruz.
(bkz: yengeç) kendimden biliyorum. saçma sapan gereksiz bir burçtur.