bugün

Çürümeye başlayan köpek cesedi. Günler öncesinden ölmüş ve orda kalmış bir köpeğin yanındandan geçme gafletinde bulunmuş biri olarak yazıyorum ... ben geçtim siz geçmeyin
askerde ıslak kalmış paspasla silinen mekanların kokusu

koğuş kokusu (bilen bilir)
(bkz: ter kokusu)
(bkz: adet kokusu)

aman diyeyim.. aman..
çürük yumurta kokusu..
enfekte olmuş yatak yarası kokusu.
bir kaç günlük insan ceseti kokusu.
sıcak havada kapalı ortamda bozulmuş kan kokusu.
açıklama yapmış bülent arınç kokusu.
peynirli doritos kokusu.
BOZULMUŞ SALATA KOKUSU. özellikle de peynir içeren bi salataysa vay halinize. ŞÖYLE açıklayayım: salatanızı yaparsınız, iyi hoş. kalan salatayı başkalarının da yiyebilmesi için dışarda bırakırsınız. salatayı yediğinizde şehirdışına çıkmak üzere evden ayrılırsınız. eve geldiğinizde salata kasesi üstü kapalı bir şekilde masanın üzerinde durmaktadır. kapağı açmanızla tuvalete koşmanız bir olur. neden mi? çünkü, dışarda kalan peynir küflenmiştir, salatanın suyu köpürmüştür, ayrıca salatanın içinde bulunan domates ve salatalığın içinde kurtlar gezinmektedir. ve bu şeyin* temizliğin siz yapmak zorundasınızdır. üstüne tanımam. denemek isteyen deneyebilir..
hastahanelerdeki ilaç kokusu. zira herhangi bir akrabamı hastaneye götürürken sağlam girdiğim hastaneden muayene olarak ve salya sümük çıkarım. o derece hacı
(bkz: tamam anladık ter kokusu)
aç karnına yatıp geç saatte uyandığınızda ağızda oluşan koku. lakin öyle ağırdır ki koku moleküllerinin tadını alabilirsiniz.
(bkz: lahana çorbası)
ergen odasının kokusudur.
kina kokusu.
kadavra kokusu.
ter kokusu , ter kokusu , ter kokusu!
Kesinlikle ter kokusunun kokusunu hiçbir şey geçemez.
tayyibin dağıttığı o bebeklerin kokusu... zamanında çocukların beyin gelişimini olumsuz yönde etkiliyor diye yasaklanan et bebeklerden olduklarını düşünüyorum. evet. ne kadar salak, o kadar seçmen tabi.
günlerce yıkanmayan tost makinesinden çıkan koku. insanın içini tıkar bilen bilir. yanmış peynir kokusu değil başka bişey.
istaç. bilen bilir göktürk-arnavutköy arasında tokat gibi vurur kokusu. böyle bok mu desem boya mı desem enteresan bir koku.
kültablası için kalkmaya üşenip yarım su bardağının içine atılmış izmaritlerin kokusu. o bardak var ya atılır güzel kardeşim. hem de üşenmeyip diğer sokakta bulunan çöpe.
çöp bidonunun dibindeki evrim geçirmiş canlı besin artıkları kokusu.
penceresi olmayan bi odanın 50 dereceyi gördüğü, uzun süre buna maruz kaldığında yaydığı ve kurtulamadığımız o boksunç koku..
kusmuk kokusu.
pişmiş bok kokusu, ne olacak.