bugün

dünyanın en iyi koruma araçlarının alınmasıyla birlikte üst düzey korumaya sahip olan türkiye cumhuriyeti başbakanıdır.
tanesi 250 bin lira olan araçlardan 10 tane alınmıştır. tabii bir tanesi yetmez yüce padişahınızı şey yani başbakanı korumaya.
araçlar uzaktan kumanda ile bile çalıştırılabilmekteymiş.
artık demokratik(!) olan ükemizde 10 araçla korunmak haktır, helaldir tabii.
merak edilen bu kadar iyi korumaya neden ihtiyaç duyulduğudur.
halk adamı değil midir tavuğu elle yiyen başbakanımız?
ne gerek vardır bu kadar göze batmaya, göze soka soka böyle paralar harcamaya?

aklıma gelmişken okyanus ötesine de teşekkürler.

iyi okuyamayanlara not: araçlar 250 bin liraya alınmıştır denmemiştir. tanesi 250 bin lira denmiştir. kimin neyi iyi okuyamadığını daha net anlatmama gerek yok sanırım. indirimle 100 bin liraya alınmıştır. evet, 1 milyon lira az para, utandım!
(bkz: bir korunma olarak prezervatif)
(bkz: durex tercihim)
her ne kadar bu işe bu kadar masraf olmamasını gönül arzu etse de, yurt çapında bakanlara, siyasi liderlere kafasına esen kafa göz dalmaya başlamışken pek de şaşırtmayan başbakandır.
--spoiler--
ossun ossun gandi de retro giyoyo yeaa
--spoiler--
sözlükte darbe yapılmasını isteyen başlıklara yorum yaptığımızı dşünürsek, başbakana suikast riski yoktur ülkede demek çocukça bir bakıştır.
bu da korumanın gerekliliğini bize göstermektedir.
yeterince iyi okuyamamışsın haberi 100 bin lira tanesi.
http://www.turktime.com/h...esi-Son-Model-Jeep/107446
mazlumun ahından ne koruyacak?
recep tayyip erdogana suikast düşüncesi olmadıgını idda etmek, biraz safcadır korunması gereklidir ve bunun için ne gerekiyosa en iyi şekilde yapılmadır. ayrıca kemal kılıçdaroglunun gömlegiyle bu ne alaka çözemedim, biri başbakan biri kılıçdaroglu siz aradaki farkı mukayese edin.
''korunma''nın önemine dikkat çekmektedir.
"because feeling is everything" sloganını düstur edinerek durexi tercih etmiş başbakandır.
türkiye cumhriyetini yöneten kişi olduğundan mümkün olan en iyi şekilde en iyi araç ve ekipmanlarla korunması normaldir. düşmanı boldur. israil neoconcular pkklılar ulusalcılar darbeciler ve kimbilir daha neler neler kendisine diş biliyor.

tanesi 100 bin liradan 10 tane araç çok değildir. ben daha pahalıdır diye tahmin ediyordum. zira zırhlı araçlar son derece pahalı oluyor normallerine göre.

bunu kemal kılıçdaroğlu başbakan olsa da söylerdim. çünkü bir ülkenin başbakanını bakanlarını genelkurmay başkanını kuvvet komutanlarını cumhurbaşkanını koruyamaması demek prestij kaybı demektir. o mevkideki insanların güven içerisinde yaşamaları gerekir.

helali hoş olsun. her zamanki gibi muhalefet edilecek onca şey varken böyle gerizekalı konulardan gerizekalı konu beğenenler de kudursun. aynen devam edin. saçma muhalefet anlayışınız akp yi daha senelerce iktidarda tutar. siz de kudurmaya devam edersiniz.
arkadaşlar başbakanı severiz sevmeyiz orası ayrı konu. zaten bir sürüde tartışmalar yapılıyor bu konuda. şahıs olarak ayrı bir konu ama türkiyenin başbakanı olarak ayrı bir konu. oturduğu koltuk türkiye cumhuriyeti başbakanlık koltuğudur. yani başına bir iş gelmiş olsa o koltuktayken devlet sorunu olacak bu yüzden dolayıdır ki ister tükiyede tek olsun ister dünyada farketmez. korunulması gerekiyorsa korunulacak. ama başbakanlıktan sonra ne hali varsa görsün. tüm bakanlar ve başbakanlar için geçerlidir farketmez. kılıçdaroğluda gelse bahçelide gelse aynı şekilde korunulmalı. korunmak zorunda o koltukta oturan şahıs.
o değil de, hani kapıları kilitlendi de içinde bayılıp kaldı ya bir keresinde. bu fırsatı nasıl kaçırdı azrail, ben ona yanarım.
adam en zengin 8. başbakan olmuş dünya çapında, siz nerdesiniz ya. göz önünde olana değil, cebine attığına bakalım bence. yarın defolup gitse, arabalar bize kalacak nasılsa. haa gitmeyecek o ayrı.
(bkz: üç nokta korkusu)**