bugün

-herhangi bir konuda haksız duruma düştüğünüzde arkadaşınızın sizi savunduğu ve gerçekten arkadaşınız olduğunu gözlerinizle gördüğünüz an

-babanızın sorunlarınızı dinlediği an

-basketbol oynarken sizin hatanız yüzünden kaptırılan topu geri çaldığınız an

-küçük kardeşinize bağırdıktan sonra, kardeşinizin gönlünü almak için yanına gittiğinizde size sarıldığı an

-her sabah uyanıp, nefes aldığınızı hissettiğiniz an

-çorabınızın diğer tekini bulduğunuz an

-yazdığınız cesur entryden sonra sözlüğe giriş yapabildiğiniz an

-o denli uğraşla gerçekleştirmeye çalıştığınız organizasyonun başarıya ulaştığı an

-okulda sınavdayken sorunun çözümünü akıl ettiğiniz an

-telefonunuzu o kafede unuttuğunuzu sanıp, sol cebinizdeki ağırlığı fark ettiğiniz an

-günlerden pazartesi olduğunu sanıp pazar olduğunu anladığınız an

-evinize gelen misafirinizin size sıcacık gülümsediği an
içip sıçıp yattığım an
Bu andır.
götü devirip uykuya dalınan andır bakın birazdan yapacağım.
Elektrik süpürgesinin kapanıp sesinin kesildiği an gelen huzur.. Bi çay koyayım.
uzun süre çişini tutup sonra koyverdiğin o an.
tam uyku oncesi ani olabilir, gozlerin hafif hafif kapandigi ve ertesi gune alarmsiz uyanacaginiz. degisilmez!
ertesi günün tatil olduğunu bildiğin ve yatarken alarm kurmadığın andır.
Onca yoğunluk, stres,sınavın, telaşın üstüne zor geçen ameliyattan (acil kana ihtiyacimiz oldu zira) sonra narkozu atabilen anneye hastane odasinda büyük bir huzurla en güzel kitabı okuyup, acisini hafifletip,uyumasini saglamaktir en huzurlu an.

Allah ailelerimizi başimizdan eksik etmesin,acısını göstermesin.

Not: bugün acil kan aramamiz ve bulmamizda bana yardim eden desteğini esirgemeyen yazarlara çok teşekkür ediyorum, var olun!

Edit: iyi dilek ve geçmiş olsun mesajları için teşekkür ediyorum,tek tek dönüş yapamadim malum kusura bakmayın:)
Sevgiler...
görsel

ülkeye,vatana,millete ve şehitlerimize ithafen yapılan her görev,huzur verir.
Memlekete iç rahatlığıyla dönme vaktidir artık...
Şöminenin karşındaki koltukta oturup bir yandan kahve bir yandan kitapla anın tadını çıkarmaktır. Yada elde şarapla ateşe bakıp hayallere dalmaktır.
Büyük bir hasretle Özlenen kişiye kavuştuğun andır.
Kesinlikle yaz geceleri okunan kitapların beraberinde getirdiği mutluluk, en huzurlu anı yaratır.
Sevdiğin insana sarıldığın andır.