bugün

bende tip yok, gıcık bile tip yok, hiç tip yok.
Cimri olan insandır.
durduk yere oraya buraya hırlayan tipler.
Saygısızlık yapan tiptir.
güneş gözlüğü takınca herkesin kendisine baktığı hissine kapılan,basitlikten nasibini almış her kişisi.
Eşcinselligi savunan ama olmayan kişilerce. Lan at kafası madem olmuyorsun niye böyle diyorsun.
inatçı insanlar. hele bazıları var ki tam dövmelik.
Eleştirildiğinde anında inkar edip direk savunmaya geçen, üzerine birde sizi kendisini yanlış anlamakla hatta onu kıskanmakla suçlayan eleştiriye kapalı egoist insan tipidir.
benimdir, tanısan anlardın.
her mevzuda konuyu sonuca bağlarken hafif sesini alçaltan gözlerini kısarak güven veren bir ortam abisi vardır. işte ben onun *mınakoyayım.
Yalan söyleyip etrafındakilerin inandığını sanan insan tipi.
sürekli olarak "ben biliyorum"cu tavır takınan ve bir konu hakkında -çok yanlış da biliyor olsa- inatlaşan, karşısındakinin fikrini asla kabullenmeyen insandır.
insanları sevmediğim ve umursamadığım için bana gıcık gelmezler.ne halleri varsa görsünler.
Ananlı konuşan insan tipidir.
insanları eleştirmekten başka işi olmayan, insanları daima kategorize etme gereği duyan insan tipidir.
saygısız olandır. bu tip bir insana rastlayınca direkt o bölgeden uzaklaşıyorum.
Çok konuşan, birisinin hayatına, yaşam stiline karışan insan tipidir.
Cahil, gereksiz konuşan, küfürlü konuşan insandır.
En falan değil de dolmuşta bir sürü ikili koltuk boştayken gelip de yanına oturan net gıcıktır. Bunların bir de seni zayıf görünce nerdeyse üstüne oturan tipleri vardır.
Çıkarcı, sen gittiğinde arkandan konuşan yüzüne karşı söyleyemeyen insandır.
(bkz: çıkarcı insanlar)
nankör insan bir, yobaz insan iki. ne yaranabilirsin ne laf anlatabilirsin bunlara, çatlarsın sinirinden.
1. Sürekli mutsuz, yaşama sevinci olmayan, depresif, melankolik tipler,
2. Herkesle iyi geçinmeye çalışan omurgasızlar,
3. Yeni tanıdığı veya arada samimiyetinin olmadığı insana ölçüsüz sevgi ve abartılı ilgi gösteren yapışkanlar.
4. Ruhsuz, duygusuz, karşısındaki insana asla sıcak davranmayan, aşırı soğuk ve mesafeli tipler.
5. Haset edenler, insanların mutluluğunu ve başarısını çekemeyenler.

Bunlardan biri veya birkaçını gördüğüm kişiyi sonsuza dek hayatımdan uzaklaştırıyorum.
(bkz: bağırarak konuşan insan)

Dünyanın en iyi insanı dahi olsa dayanılmazdır. Ayrıca en tehlikeli tiptir, odaklanır ve sona ulaşana kadar durmaz. Gece uykudan uyandırır sabahları alarm niyetine kullanılır. Asla fark etmez ve kabul etmez.
Sessizligi bos konusarak doldurmaya calısan insan türü. Bolca sacmalar , agzından cıkanların beynine ugrayıp ugramadıgını kendi de bilmez. Ters birsey söylemisse ya siz yanlıs anlamıssınızdır ya da hiç söylememiştir aslında siz uyduruyorsunuzdur. Asla hatalarını kabullenip özür dilemez , suc bastırıp zeytinyagı gibi üste cıkmaya calısır.