bugün

saçla temazsı sırasında dışarıya çok hoş kokular veren şampuandır. elseve arı sütü diyolar ama hiç koklamadım daha ben. bilemiycem.
(bkz: dalin)
hacı şakir - ahududulu.
blendax - karpuzlu.
(bkz: wella)
(bkz: dushy)
--spoiler--
saçlarım ipek gibi kokum bebek gibi... (cik cik cik) bütün millet dalinci var mı dalin gibi ?
--spoiler--
saçları mis gibi yapan şampuandır.

(bkz: elidor kına özlü)
Saçları yıkadıktan sonra bir kere koklayıp sonra tekrar koklatan şampuandır.
kullanildigi andan itibaren kullaniciya kendini hos hissettiren, uzun sure etkili sampuan. yalnizca kullanim esnasinda hos kokmasina ragmen dalin buna en guzel ornektir.
sarı bez aromalı şampuan. özmahmutoğulları.
mavi elidor.. ben kullanmiyorum ama dehset kokuyor irzini siktgim ya.
hiç şüphesiz (bkz: dalin)dir. hiçbir şampuan onun yerini tutmuyor be sözlük.
arı sütlü elseve.
çocukluğumdan almanyadan akrabalarımın getirdiği üstünde kız resmi olan bir şampuan vardı adını sanını bilmem muhteşem kokardı bir gün döviz bürosunda işim vardı bir kız girdi içeri o nasıl bir koku tanrım aynı koku ne libido kaldı tavan yapmayan ne de başka bir şey tamamen dünyayı algılama biçimini değiştiriyor abartıyorum sananlar ömürlerinde öyle koku duymamış kişilerdir ve onlara bir şey diyemem ayrıca 80 lilerin bilebileceği bir şampuan vardır kullanıp unutamadığım kralı budur dediğim şampuan mavi şişede blendaxdır.
Not:bayana soramadım ismini şampuanın bazen parfümde çok hoş olabiliyor ama çevirip sormak ayıp olurmuş gibi geliyor.
http://urun.gittigidiyor..../blendax-sampuan-61163008
Hacisakir diyebiliriz ama iyk kece gibi la o bence dove ve elidorun turuncusu bide zambak kokulu dedigim sampuandir.
head&shoulders.
not: inş böyle yazılıyodur dalga geçmeyin sonra.
Dalindir.
Elidor ve pantene çok güzel kokar.