bugün

tabii ki boş çerçevedir. gerek soundtracki gerekse ardı ardına ölen sevgililerle final yapması filmi oldukça kanırtıcı yapar.

(bkz: boş çerçeve)
Hemen Leon tavsiye edilir.
(bkz: hayat güzeldir)
forrest gump.
'melisa p' yazık lan kıza.
Kız kardeşimin hikayesi.
hachiko a dogs storydir. her defasında ağlatır.
Léon ve Forrest Gump ilk akla gelenler.
(bkz: hachiko)

ne göz yaşı döktüydüm la.
the pursuit of happyness.
kiz kardesimin hikayesi, brave heart, papa joan, benjamin button in tuhaf hikayesi, boleyn kizi, babam ve oglum, forrest gump, makas eller, yesil yol, her cocuk ozeldir, veda filmi de bu arada icime oturmustur sinemada izlendigi icin aglayamamak ve bogazina bir seyler dugumlenmesi gibi sorunlara yol acmistir ama guzeldir guzel.
schindler's list
forrest gump
green mile
a beautiful mind
srpski film.

ölümün soğuk yüzünü kardeşlikle ve aile bağlarıyla ısıtmaya çalışan bir adamın öyküsü. ailenizle açın izleyin.
uzak - nuri bilge ceylan.
(bkz: atonement)
benjamin button be abi adam kuculuyo minnacik kaliyo cok duygulandim cok...
Eva. Kurgusu bakimindan olsun duygusalligi bakimindan olsun güzel filmdir. Izleyen bilir: "Gözlerini kapattiğinda ne görüyorsun ?"
(bkz: dancer in the dark)
uyarlama olarak (bkz: the perks of being a wallflower)
aile değerli açısından (bkz: awake)
farklı yanları da olsa (bkz: green street hooligans)
bir klasik olarak (bkz: schindler s list)
yeni olarak (bkz: lovelace)
Normalde babam ve oğlum adlı filmdir. Tek geçerim. Ancak an itibarı ile, planet türk kanalında türkan şoray ve ediz hun pırlantalarının başrollerini paylaştığı sonbahar rüzgarlarıdır.. Türkan şoray, evleneceği adama koşarken, araba çarpıyor kendisine ve kadın sakat kalıyor. Arka fonda ağdalı, salya sümük bir müzik eşliğinde.. Türkan sultan'dan geliyor.. Cesaret yalnızlığıma çare mi...? Ve benim gözlerim doluyor...
(bkz: yavrularım) (o kasvetli müziği bile yeter duygulandırmaya)
(bkz: babam ve oğlum)
taare zameen par.
aklima tek gelen (bkz: one day)
the godfather. Film her duyguyu barındırıyo adamlar fena yapmış mk.