bugün

tuhaf bir sözlüktür. "dünün iyileri" kısmında o başlığın ilk entrysi var. bugünün iyileri kısmındaki zannedersem benimde bir entryimin olup günün beğenilenlerine giren entrylerden bahsedilmiş veya dünün iyileri kısmı kast edilmiş. bugünün iyileri kısmında benim yazdığım ve listeye giren bir diğer entryde zaten bu durumun absürdlüğüne dem vurduk ama olsun yapılan çıkarım genede doğrudur *

buradaki yönetim işini zaman zaman yapıyor ama biraz daha sık yapsa mesela fena olmaz. misal bu tarz başlıkları veya açık açık ensest içeren başlıkları veya içerisinde küfür hakaret içeren, birilerini direkt hedef alan başlıkları ertesi güne kadar bile bırakmadan yok etseler. bu açtığı başlıklar, girdiği entryler silinen yazarlar aynı şeyleri yazmakta ısrar ederlerse direkt silinseler. ancak sadece nicki değil bu siteye bir daha girmesi ekşi sözlükte olduğu gibi yasaklansa. yazar olmak biraz zorlaştırılsa yani buranın değeri ancak bu şekilde artar. sen adamı siliyorsun ertesi gün yeni nick ile geri gelebiliyor. bu şekilde bir şey elde edilemez.
iyi ya da kötü, en azından emek var.

o en beğenilenler dediğiniz listenin %90'ı anın görüntüsü, 1 satırlık laf sokmalar, kedi fotoğrafları ile dolu.

yani bir yerden duyar kasacaksanız buradan kasın bence.

-ha bana kalırsa böyle boktan işlere fazla kafa yormayın, keyfinize bakın derim ama ille de prim kasacaksanız mantıklı makul şeyler üzerinden yapın.
çok ayıp şeyler bunlar.
bence çok makul bir sonuç..

adam üşenmemiş analiz yapmış..

siz de böyle çalışın, onları da beğenelim..

eee ne demişler?

meyve veren ağaç daşlanır..

bence kıskançlığın lüzumu yok..
--spoiler--

yani bir yerden duyar kasacaksanız buradan kasın bence.

-ha bana kalırsa böyle boktan işlere fazla kafa yormayın, keyfinize bakın derim ama ille de prim kasacaksanız mantıklı makul şeyler üzerinden yapın.

--spoiler--

tecavüzü eleştiriyorsun prim kasmış oluyorsun. katledilen hayvanlar için lanet okuyorsun duyar kasmış oluyorsun. siyaset yazıyorsun prim kasmış oluyorsun. günaydın mesajı yazıyorsun kankacı oluyorsun. doğum günüm diyen yazara iyi ki doğdun diyorsun samimiyetsiz yalaka oluyorsun. nick altı yazıyorsun yalaka oluyorsun. sözlüğün boktan kısımlarını küfürsüz hakaretsiz eleştiriyorsun hem prim hem duyar kasmış oluyorsun. uzun entry yazıyorsun "mal galiba uzun uzun yazmış okumadık özet geç piç" yazılıyor. kısa yazıyorsun uzun yazdığın için onu söyleyen "y...k gibi entry bunların yazarlığı alınsın" diyor. bilgi entrysi giriyorsun adam sırf sana uyuz oluyor diye okumuyor bile tüm yedek hesapları ile eksiliyor 10 saniye içerisinde.

yani lafım meclisten dışarı hiçbir s..im yazmayacaksak adımız neden yazar arkadaş ? 3 senedir buradayım ben bu mevzuları bir türlü anlayamadım. ne yazalım mesela önerisi olan varsa yazsın sizi tatmin edecek şeyler yazalım. ne yazarsak mesela prim, duyar kasmamış olur ve samimi oluruz ?
ouv.. kılıçlar çekildi..

sakin olun arkadaşlar, böyle güzide bir ortam için tartışmaya deymez..
Yaziyi görünce bu yazi db ye girer dedim yanilmadim çünkü sözlügün ne mal oldugunu biliyorum.
burada sözlük içi bir mevzudan bahsediyoruz. kadına şiddetin, hayvanlara yapılan işkencelerin konuyla ne alakası var?

uzun yazılar gayet de okunuyor ama buraya kimse ciddi ciddi ülke gündemini, toplumsal sorunları tartışmaya gelmiyor. bu gerçeği de artık kabullenin. millet günün stresini atmaya, geyik yapmaya geliyor. uludağ bu arkadaşım, daha bunu kabullenmek için kaç yıl geçirmeniz gerekiyor bu ortamda?

kaç yıllık yazarlarsınız, hepinizin ekşi sözlük hesabı da var. bir sorunu gündeme getirmek istiyorsanız orada yazın.

sizin yaptığınız kıraathaneye girip dayılara gratis kataloğuyla reklam yapmak gibi.

yeri burası değil diyoruz sadece. yaptığınız yanlış demiyoruz.