bugün

en beğenilen entrysi sikildim dövmesi olan sözlük

tuhaf bir sözlüktür. "dünün iyileri" kısmında o başlığın ilk entrysi var. bugünün iyileri kısmındaki zannedersem benimde bir entryimin olup günün beğenilenlerine giren entrylerden bahsedilmiş veya dünün iyileri kısmı kast edilmiş. bugünün iyileri kısmında benim yazdığım ve listeye giren bir diğer entryde zaten bu durumun absürdlüğüne dem vurduk ama olsun yapılan çıkarım genede doğrudur *

buradaki yönetim işini zaman zaman yapıyor ama biraz daha sık yapsa mesela fena olmaz. misal bu tarz başlıkları veya açık açık ensest içeren başlıkları veya içerisinde küfür hakaret içeren, birilerini direkt hedef alan başlıkları ertesi güne kadar bile bırakmadan yok etseler. bu açtığı başlıklar, girdiği entryler silinen yazarlar aynı şeyleri yazmakta ısrar ederlerse direkt silinseler. ancak sadece nicki değil bu siteye bir daha girmesi ekşi sözlükte olduğu gibi yasaklansa. yazar olmak biraz zorlaştırılsa yani buranın değeri ancak bu şekilde artar. sen adamı siliyorsun ertesi gün yeni nick ile geri gelebiliyor. bu şekilde bir şey elde edilemez.