bugün

en fakir 118 şirketidir. akılda en az kalanıdır ayrıca.
11818'dir. ibrahim tatlıses güzel güzel söyler, biter.

1,1,8,1,8 alemi bağlarız biz.
(bkz: balık ayhan)
118 11 dir. çünkü hiç reklam vermedikleri gibi en ucuz olan ve türk telekomun 118 servis numarasıdır.
(bkz: e hepsi)
4 bayan ın şarkı söyleyip garip hareketler içerisinde bulunduğu bir 118 reklamı vardı artık o kadar çok oldu ki son 2 rakamını hatırlamıyorum. neyse görünce midem bulandı desem yeridir birde kızıl saçlı bayan eleman vardır reklama son noktayı koyan kişi olmuştur. samimi söylüyorum önümde domalsa sikmem.
(bkz: bir bir sekiz bir sekiz herkesi bağlarız biz)
(bkz: gelen gideni aratır) mantığıyla yola çıkarsak, 118 33, rahatsız etme hususunda diğer tüm 118 reklamlarını egale ederek 1. sıraya yerleşmiştir. bu yüzden diyebiliriz ki diğer tüm reklamlar, 118 33den daha az rahatsız edicidir.
En az rahatsız edici olma özelliği göreceliklidir. Bence en az rahatsız edici 118 reklamı 118 10. Fazla abartılı değil ve diğerlerindeki gibi saçmalamıyorlar. Şarkıyı söylüyorlar ve bitiyor. Diğerleri ne öyle? "+Hanfendi kaç yaşında gösteriyorum? -Onsekiz. Yüz on sekiz on sekiiiz oon sekiz ooon sekiiz."
11824 en az rahatsız edendir.reklamında müşteri temsilcisi kılıklı bi kadın 11824 buyrun der sadece.
hepsi rahatsız edicidir.insanın ey gidi eski 118,bir reklamın bile yoktu ama hepimiz seni bilirdik diyesi geliyor.
yayınlanmayan 118 reklamıdır.
18'li olandır, zira en az reklam yapan o'dur. *
bir tane yeşil ayı mıdır kurbağa mıdır nedir belli olmayan bir yaratık (!), konuşuyor. en rahatsız edeni odur.
118 33 33 kıvırık adam sarı gömlekli en güzeli odur..:)oh oh yandan kızlarr
118 50'dir. garibim arada bir görünür iki saniyecik sonra mekanı boş bırakır. *
11810 en az rahatsız edenidir. Ayrıca kızlar da fena değil yani.
henüz rahatsız etmeyeni mevcut olmayan reklamlardır.
(bkz: and the oscar goes to)
(bkz: 11833)
al birini vur ötekine ayırt edemedim.
elli elli yüz on sekiz elli.