bugün

Emre Belözoğlu'nun milli maçta ettiği küfürler ile övünen, destekleyen fenerbahçe tarafına müjde niteliği taşıyan haber. onurumuz, kaptanımız, adam gibi adam dedikleri emre belözoğlu 61 yaşındaki kadına küfür, hakarette bulunmuş ve tehdit etmiş.

http://spor.mynet.com/hab...mre-karakolluk-oldu/42840
emre karizmayı çizdirmiştir.
teyze (nazlı d.) hırvatistan yenilgisine bozulmuş çizmiş emre'nin arabasını.
kadın belki tt arenanın kale arkası taraftarıdır.
(bkz: komplocu taraftar)
Bravo emre evet beyler emre de burdaymış ona da bir alkış!
emrenin nasıl biri olduğu zaten belli.

(#13649815)
kadın'ın emreye çok sert dalmasından kaynaklı etmiş olduğu küfürdür. yoksa emre yapar mı öyle şey tövbe tövbe.
saha içinde çok agresif olan emre'nin sosyal hayatta sevgi pıtırcığı olduğunun kanıtıdır. boğaz kesme hareketi yapmış mı acaba teyzeye çok merak ettim lan?
ortada küfür falan yokmuş götünüzden uydurmuşsunuz yine, kadın kaldırımda park halinde olan tüm arabaları çiziyormuş, emrenin şöförü olayı görmüş, emre de kadını dava etmiş. kadının savunması da kaldırıma park edilmesine sinirlenmesiymiş.

kadın da emekli polismiş. emekli polis. başka sözüm yok.
(bkz: emre belözoğlunun annesi yaşındaki kadına hakareti)
yalancının mumunun ortaya çıkmasıdır.

ntvspor'da rıdvan ve güntekin yalayıcılarıyla yaptığı bir roportajında ben sadece sahada agresifim, hayatta çok kibarmdır, trafikte herkese yol veririm, kimseyle tartışmam gibi ifadeleri vardı.

61 yaşındaki teyze kaldırımda yürüyemiyorsa bu tabii ki de belediyenin ve trafik polislerinin suçudur. ama emre olayı büyüteceğine kadına haklısınız özür dilerim dese büyüklük yapmış olurdu. hem de roportajındaki gibi bir insan olduğunu göstermiş olurdu.

hiç sevmiyorum seni tosuncuk.

şu dünyada para büyük ihtiyaç
emre belözoğlu paraya muhtaç
alex'le dost ol tümer'le arkadaş
nananananana sat emre yavaş yavaş
olay dogrudur veya yanlistir bilemem ama emre boyle bir sey yapmissa sahsen ben buna sasirmam.
beni şaşırtan haber. emre mi küfür etmiş? yok canım?
(bkz: terbiyesizlik)
http://www.sporx.com/futb...-aciklamasiSXHBQ256469SXQ

haberde de görüldüğü üzere konu bir iftiradan ibarettir.

kendisi dışında iki kişi daha psikopat kadından şikayetçi olmuştur.