bugün

zannederim 2020'den beri bu oyunun teknoloji çağında yaşıyoruz.
zannederim 2020 yılından beri bu oyundaki teknoloji çağında yaşıyoruz.
tarih, savaş stratejinizi ve şehircilik aklınızı geliştirebileceğiniz oyun.
çocukken oynadığımda taş devrinden teknoloji çağına kadar gelebilmiştim.
Çok iyi oyun.
baya zamanınızı alabilir.
zannederim 2020'den beri teknoloji çağındayız gerçek hayatta.
gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunlarındandır.
çocukluğumu harcadığım acayip güzel ve faydalı bir oyundur. türkleri seçin.
çok güzel belki hayatımda oynadığım en güzel ve faydalı oyundur.
güzel bir oyun.
osmanlı ordusu vardır, oynanır.
görsel
ergenliğe yaklaşan çocukluğumun bir yerini almış süper bir oyundu. şimdiki zamana gelmiştim teknoloji çağında yenildim.
küçükken oynadığım, teknoloji çağına kadar gelip teknoloji çağında yenildiğim oyundur. oynaması tavsiye edilir.
ilk strateji oyunumdur 10 yıla aşkındır oynarım kendilerini.Yazın akşamdan sabaha kadar arkadaşlarla hamachi üzerinden bağlanıp sokuk yapay zekanın bize sokmasındanda zevk alıyoruz evet.
Single mod da age of empires in eline veren
oyundur.Tabi Aoe2 nin multiplayer ini hicbirsey gecemez.
2.2 güncellemesi ile 4 binden fazla elemanı tek bir harita üzerinde işleyebilmektedir. örneğin; 4 takımlı bir oyunda 1010 pop limit oluyor. 4 saattir oynuyorum gözlerim ağrıdı. geçtiğimiz ya bu oyunu abimle ara vermeden 10 saat oynamıştık. gerçek bir efsane.
2. Dünya savaşında arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz eskimeyen oyun.
multiplayer oynaması oldukça keyifli bir strateji oyunudur.
arritellyler ile aşıtma yapıp high area effectle maximum rangede bombardıman yapınca dadından yinmez. Sahi bunun turnuvası yapılıyor mu? He bida sharpshooterlerle marine vurmak gibisi yoktur.
http://ee.heavengames.com adresinde single player ve multiplayer scenarioları indirebilir ve upload edebilirsiniz.
Gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunudur. Scenario yapması bir sanattır.
21 farklı çağ ile tarih öncesinden başlayıp modern zamanlara modern zamanlardan sonra farklı 3 çağda ile uzat döneminin sonralarına giden strateji oyunu. bir adet de expansion pack'i bulunmaktadır. bu pekle uzay gemileri ve uzay oyuna dahil olmuştur. tabi 2d olarak...
o kadar üst sürümü çıkmasına rağmen hala ilkini oynamakta ısrar ettiğim oyunlardan birisidir.
iyi bir ordun yoksa bile bir tane büyücün olsun yeter. o büyük ordu veba salgınına dayanamayıp teker teker ölecektir.