bugün

m.jackson, metallica, lp, dr.dre hariç sanatçı klasmanında bütün şarkıcı popçu rock grubu ne varsa alayını sikip atacak karşılaştırma.
eminem, eminem köyümün güzeli diyorum.
hiç pink floyd, beatles, rolling stones dinlememiş insanın yaptığı karşılaştırmadır zannımca.
hangi kategoride karşılaştırma yaptığımızı anlamadığım versus. çük mü yarıştırıyoruz kardeşim bu ne.*
2000 yılından bu yana dünyada açık ara en çok albüm satan sanatçıdır sadece rapçi demek hakarettir emineme. eminem piyasa girdikten sonra müzik dünyası altüst olmuştur rock pop rap gibi farklı dalların rekabetini sikip atmıştır tek başına kral olup çıkmıştır. aksini kanıtlayamazsınız. eminem albüm çıkardığında 1 ayda 2 milyon satar ama pink floyd siksen 1 senede 1 milyon satamadı eminem çıktıktan sonra çünkü insanlar eminem'i istediler çünkü adam insanların içinde bir yerlere öyle bir dokunuyor ki ağır metalci adam bile eminem fanı oluveriyor.
siktir git amk kültürsüzü. metallica hariç yazmış bi de. özenti pezevenk.
Bazı yazarların Lebron james vs cristiano Ronaldo tarzı versus yapmasına sebep olmuştur. Adam diyor eminem numb dinlese beyni yanar. O zaman linkin park da gitsin not afraid, till i colapse, fast lane, rap god, lose Yourself dinlesin onların beyni yanmayacak mı ? Karşılaştırma rapçiler, rockçular, metalciler vs arasında olabilir. Ama burda emineme bok atmak yersiz. Adamın yazdığı sözler, şarkıların alt yapısı, sesi muazzam buna laf etmek dengesizliktir. Duygusal tribe girdiğiniz zaman kaç rapperin muziklerini açıp dinliyorsunuz? Benim aklıma sadece eminem geliyor. işte bu adamı özel kılan da bu her insana, her türe hitap ediyor.
insanların müzik tarzlarına göre değişiklik gösteren önerme.
özenti ve kültürsüz diyenleri esefle sikiyorum. 24 yaşımdayım 10 yıldır müzikle uğraşıyorum siktir git biliyorsan bir şeyler yaz ergen gibi laf sokmaya çalışma.
Eminemmi beatlesin pink floydun quenn'in rolling stone'un üstünde. Elvisi saymadım bile. Eminem kendi tarzında iyi olabilir ama söz konusu müzikse dinlediğiniz organ kulağınız olsun. iki asiyim diye takıldı adam özentiler en iyi yaptı bunu. Eminem ne zaman John Lennon gibi kraliçeye rest çekebilecek.(yüzüne) Ne zaman pink floydun yaşattığı duyguları yaşatabilecek.(another brick in the wall, confortably numb)
eminem e saygı duyulabilir kendi tarzında,fakat bütün diğer sanatçılar dediğinde ağzına terlikle vururlar.yabancılara girmeden mesela bir sezen aksu ile eminemi kıyaslayabilir misin,misin,söylesene misin.işte kıyaslayamazsın.sus.ya bi susar mısın.

tanım: ucu açık saçma bir versus.
Burası bağcılar welkam tu cehennem
ratatatatata vazgçmem
"bütün o rapçileri tek tek sikmeden, ""*elimi öpmeden size yol vermem*.""

eminemde kim oluyo mk.