bugün

Aman çıplak gördük ki biz onu, çok da şey diğil.
bikinili fotoğraflanmış.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
siyah saçlı halini ne zaman görsem aklıma kalimero karakterini getiren aktristtir.

görsel
gülüşü ile bizi bizden alan yengemiz.

görsel
görsel
Boyu kısa olsa da güzel yüzü aşırı sempatik tavırları onu güzel bir kadın yapmaya yetiyor bence. Bacak herkeste var ancak bu kadının mimikleri bir başka.
Saçları koyu renkken çok sıradanlaşan kadın. Dizideki beyaza yakın sarı ton onu güzelleştiren. Yoksa bir numarası yok.
kısa boylu, kalın bilekli, patlıcan kollu bir kadın. bence fena oyuncu değil ama sarah connor u canlandırması en iyi ihtimalle 1 nisan şakası olmalıydı.
bu kadar güzel ve tatlı bir kadının drogo gibi bir ayı tarafından hunharca yatağa atılması beni çok üzüyor.

kadının gözyaşları gerçekti bence, boru değil drogo bu.
görsel
melaike sıfatının en çok yakıştığı insanlardandır.
kesinlikle sarışın kalması gereken bir kadın. ne bileyim belki de dizideki haline hayran kaldığım için böyle düşünüyorumdur ama doğal saç renginde saf güzelliği belli olmuyor gibi sanki.

ayrıca çıtı pıtı bi' şey olmasına rağmen o kaba dili bile kendine yakıştırmış.
Belkide platin renk saçın en çok yakıştığı kadındır. Tapılası adına tarikatlar kurulası bir kadındır.
bi kız olarak benim bile bakınca içimin gittiği hanımefendidir. allah beni yanlışlıkla emilia clarke olarak yaratsaydı nazar değecek diye korkudan kendimi bi odaya kitler,ölene kadar çıkmaz idim. bu güzelliğiyle salına salına televizyonlara çıkıyor olması büyük cesaret.
geçen bir arkadaş bunun posterlerini duvarına asmış. yaff dedim olum ergenmisiniz. bu karı o kadar güzel değil öyle duvara asılacak kadar. dedim herhangi bir mekanda bunun kadar güzel bir kız görebilirsin. sonra verse almazmısın dediler tabi sohbet kapandı.

ayrıca bu karı türk kızlarına benzemektedir.
Saclarini sariya boyatmadan once tatli otesi bir hanimmis. Boyatinca itici olmus. Sari sac ve kara kas ikilisi bana cok itici geliyor.
güncel Önemli Başlıklar