bugün

iyi yapmış.

Duyarlılık duyarlılıktır.
Ne demek böyle bir konuda insan seçmek. Yok kezbanmış, bilmem neymiş.
Ününe halel gelmesin, başı derde girmesin diye her şeyi sineye çeken ucuz milliyetcilerden, hele hele stepnelerden çok daha mertçe davranmış.
Askerlerimiz derken ypg’yi kastetmiş olabilecek tatlı su hümanistinin beyanı.

Resmi kurumlardan açıklama gelmemesi de böyle tribüne oynayanlara prim veriyor. Madem suriye batağına sürüklendik, hatalarınızın bedelini halktan saklamak neden ? Video sahteyse neden yalanlama gelmedi ?
(bkz: wo wo wo haram)
aferin valla takdir ettim.
siz de duyarlılık beğenmiyorsunuz, bi alemsiniz yahu. neden kimse olan bitene ses çıkarmıyor diyorsunuz, arada biri böyle cesurca hamle yapınca da burun kıvırıyorsunuz. neden? kezbanmış.d

takdir ettim ben. arada sesini yükselten birkaç kişiye de sırf kişisel antipatinizden dolayı burun kıvırırsanız yarın meydanda kimse kalmaz.
haklı bir isyan kim tarafından gelirse gelsin haklı olduğu gerçeğini değiştirmez.doğruya doğru yalnışa yalnış.. bu isyan doğrudur. kimin isyan ettiği önemsizdir.
beyler etiketi saga cekerek reklam etme pesine dusmus. sola cekseydi samimi gelirdi.
elin kadınını şehitlerden daha çok umursayanlara ağır koyulmuş postadır.
iyi yapmıştır.

Aferimdir.
elçin sangu'nun embesil olmadığının kanıtıdır. en ezından buradaki geri zekalılar gibi montaj demiyor ya da şehitlerimize iftira etmiyor.