bugün

alvin'in okunuşu.
Kendisine yazdığım şiirler birikerek dağ olmuş yazardır. Yine de yazdığım şiirler yaptığım salaklıkları örtmez. Onu o kadar çok üzdüm ki kendimden nefret ediyorum adeta. Bu da benim cok affedersiniz dengesizliğimden kaynaklanıyor tamamiyle. inişli çıkışlı ve aşırı duygusal yapımdan. Ama bana şiir yazdıran da saçmalatan da aslında aynı şey: bu aşırı inişli çıkışlı duygusal ruh yapısı.
Unisex isimdir. elvin isimli bir erkek tanımaktayım.
daha her şey in ayrı yazılması gerektiğini bilmeyip, bilmiş gibi de şahsıma akıl vererek sözlükte iyi yazarım ayağı yaptığını sanarken, ezildiğinin farkına varınca da her şey ayrı yazılır başlığına gidip kendini aklamaya çalışan isim yapma heveslisi vasat troll.

yahu git kendine sözlük al ahahaha.
(#22473773) noktalama işaretlerini yanlış kullananlardan nefret edip üç nokta yı yanlış kullanan yazar. belki ironi yapmıştır.
yazarmış.aynı zamanda adaşmışta.
10. nesil yazar. hoşgelmiş kendisi. evet.
ziyadesiyle kibar, kelime haznesi über geniş, cennete düşen ilk meyve gibi bir yazar.

valla onunla konuşurken kullandığım sözcükleri cımbızla ayıklıyorum önce. filtreden geçirdikten sonra öyle cevap veriyorum.

ilaveten şu an olmak istediğim yerde ve özendire özendire sıcakta beni dondurma gibi eritti.

fazla kaybolma diyorum kendisine burdan.
sözlüğü hipodrom bilsin, koştursun bol bol bu yeni yazarımız.

enteresan tabirlere sahip kendisi ama patentini alıp sözlükte isim yapmak konusunda isteksiz. *

ne desem kabul etmedi. bi de öyle duygu iğneleyici birisi ki kendisi o kadar olur. * *
elvan,ilvin,alvin,aylin ve daha nicesi..gök kuşağının her bir rengine verilen addır.
cennet çiçeği anlamına gelen kız çocuklarına verilebilecek güzel isimlerden biri.
allah analı babalı büyütsün, sahibine bağışlasın lakin bence gereksiz bir isim. o kadar güzelim isim varken... elvan desen neyse de.. *
az bulunan telafuzda hep sorun yaşanan güzel bir isim.
güncel Önemli Başlıklar